Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb haverom 4 napja nem...

A legjobb haverom 4 napja nem keres facebookon, se telefonon. Már nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Többször láttam, ma is, hogy online volt a chaten. De rám se írt. Szokott telefonon hívni néha, azon se. Utoljára élőben múlt héten pénteken láttam, amikor elmentünk a társaságával inni.
2015. szept. 1. 17:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ez már kezd furcsán hangzani,mintha több lenne mint barátság :"D
2015. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Istenem, talán TÉNYLEG dolga van?! Ezer okot fel tudnék sorolni, hogy miért nem ér rá. Bele sem gondolsz, hogy talán dolgozik? Vagy tanul ezerrel valamire? Hogy talán meghalt valakije? Valakije kózházban van/lesérült? És annak segít? Vagy ESETLEG van barátnője és szeretne vele romantikázni? Válófélben vannak a szülei? Vagy úgy valami? Holnap reggelig tudnám sorolni!!!
2015. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk melegek, 11-es.


12: Én megértem, hogy ha valami baja van, de tudja biztosan, hogy nekem rajta kívül nincs más haverom, akivel el tudnék menni valahova. És erre a hétvégére akarok valami közös programot. Az ember nem magányra termett.

2015. szept. 2. 22:16
 14/19 anonim ***** válasza:

És akkor még azt mondod, nem vagy kisajátító... Azon se csodálkoznék, ha megtelt volna a hócipője veled.

"akarok valami közös programot"

"AKAROK"????!!!!

Talán inkább SZERETNÉL, HA ráér és HA van kedve.

Ha dolga van és azt mondja, nincs ideje/ereje veled találkozni, akkor NINCS!!!

Majd pont a te kis lekedet fogja pátyolgatni, mert "neked rajta kívül nincs más haverod", ha pl. épp haldoklik a nagyanyja. Vagy halálra gürizte magát az elmúlt időszakban és szüksége van egy kis semmittevésre és relaxálásra.

Találd fel magad, érdekes módon, nagyon sok ember el tudja foglalni saját magát... Vagy szerezz más haverokat is, ne akaszkodj rá a mostanira.

Mert először azt mondod, nem vagy kisajátító, meg pióca, aztán meg azt, hogy "AKAROK valami közös programot". Ez mi, ha nem piócáskodás?

2015. szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Az, hogy neked nincs más haverod rajta kívül nem az ő problémája. Programot akarsz, hát, mivel neki más barátai is vannak, lehet ő is programot akar valakivel...Nem kötelessége pátyolgatni téged.

Szerezz barátokat, ha nem vagy hajlandó tenni annak érdekében, hogy legyenek, akkor igenis fogadd el, hogy neki nem te vagy az egyetlen barátja.

2015. szept. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hallod szerintem is jobb ha hozzászoksz az egyedülléthez, mert még nagyon nagyon nagyon sok vár rád.
2015. szept. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Kaptam választ. Azt mondja, zsúfolt ez a hete, és már megbeszélt másokkal programot. Inkább nem is írtam neki erre semmit. Velem egyáltalán nem számolt, pedig tudja, hogy én nem voltam sehol se múlt hét péntek óta. Ez már a sokadik csalódás az életemben, már volt nem egy közeli ismerősöm, aki kihasznált, és aztán eldobott, mint egy használt zsebkendőt, utána volt képe felköszöntenie születésnapomon a facebookon.
2015. szept. 3. 17:51
 18/19 anonim ***** válasza:

Jól van öreg, akkor menjél és sajnáld magad a sarokban üldögélve. Hüpp-hüpp "Velem egyáltalán nem számolt, pedig tudja, hogy én nem voltam sehol se múlt hét péntek óta. Ez már a sokadik csalódás az életemben" A betyár úristenit, hát hogy merészel a haverod a SAJÁT szabadidejében másokkal is találkozni, szentségsértés! Képzeld, lehet, hogy van CSALÁDJA???? Vagy vannak MÁS BARÁTAI??? Velük mikor találkozzon? Egy szétgürizett nap végén beszélgessen velük 20 percet egy kocsmában és kész?

Remélem, átmegy a szarkazmus és azt is remélem, hogy ez az egész kérdés egy nagy kamu.

Egy ilyen önsajnáltató nekem-csak-te-vagy-és-senki-más tapadókorongot én már két hét után elküldtem volna melegebb éghajlatra nem épp finoman és konszolidáltan fogalmazva...

Mit képzelsz te magadról úgy egyébként??? Nem körülötted forog a haverod világa, nem fogja csak azért elhanyagolni a teendőit, barátait, családját, (barátnőjét, ha van), mert te ennyire szerencsétlen vagy, hogy még saját magadat sem tudod elfoglalni. Nem te vagy a világ közepe! Nem a kölyke vagy, hogy pátyolgasson és kinyalja a hátsó feledet!

Mi lesz a következő? Nekiállsz érzelmileg zsarolni a haverodat? "Ha nem velem találkozol, akkor megölöm magam"? Tudod, mit? Mondd csak ezt neki. A nyakamat rá, hogy az lesz neki az utolsó csepp és elküld a búsba, úgy véglegesen.

2015. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tényleg elég gázos nézeted van itt a dolgokról. Senkinek le se kell szarnia, hogy nem voltál sehol múlt péntek óta. Miért nem voltál? Sportolni valamit? Ha ennyi szabadidőd van, talán valami képzést vagy tanfolyamot elkéne kezdeni hogy egy iylen pcsa legyél?
2015. szept. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!