Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen éretlenek az...

Miért ilyen éretlenek az osztálytársaim? 14 F

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok egy hatosztályos gimnáziumban, az osztálytársaim többsége nagyon okos, viszonylag jók lesznek a dolgozataik (mielőtt valaki féreértené, én is jól tanulok), emellett viszont iszonyatosan gyerekesek, a többséggel nem lehet értelmesen beszélni egyáltalán, ha mondok nekik valamit, ami három szónál hosszabb, akkor már nem tudnak koncentrálni, minden szavamat szándékosan félreértik, és hülye szóvicceket mondanak mindenre, de kb. olyanokat, amiket az alsósok mondtak, mindenesetre én már nem tartom viccesnek. És saját magamról se állítom persze, hogy egy érett felnőtt vagyok. Egy tök átlagos kamasz vagyok, aki sokmindenről hülyeséget gondol, meg minden, de azt azért nagyon furának érzem, hogy az osztályunkban több olyan gyerek is van, aki hangosan felkiált, meg tapsol, ha a tanár olyat mond órán, amit a gyerek viccesnek, vagy érdekesnek talál. Ez egyébként azért is zavar, mert azt is megnehezítik, hogy én odafigyeljek órán. Szünetben meg simán nekiállnak fogócskázni a teremben, a fiúk ha meglátnak egy labdát, azonnal rohannak, mindent eldobva (szó szerint). Ismerek pár velem egyidős embert, akik más iskolába járnak, és ők nem ilyenek, ezért gondolom azt, hogy nem én vagyok érettebb az átlagnál, hanem az osztályból többen éretlenebbek. Miért van ez? Elég nehéz barátkozni velük, mit csináljak?

2014. dec. 21. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen mindkettő kijelenthető: te agyilag érettebb vagy, ők meg éretlenebbek.


Én is ilyen voltam, de nem lehet ezekkel mit kezdeni. Hülyék, és kész.

2014. dec. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
én 15 vagyok és hasonlóan gondolgodom.. igaz én már 9.be járok mi már "felnőtt" fejjel gondolgodunk, de mi is szoktunk hülyék lenni.. sőt. :) Szerintem ne foglalkozz velük majd rá jönnek, hogy nevetséges ez a viselkedés (szerintem) és ők is érettebbek lesznek. Na az már más kérdés hogy mikor :) Ha nehéz velük barátkozni az nem a te gondod. Én nem tudnám elviselni már ezt a túl gyerekes viselkedést. :D
2014. dec. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából a leírtakon felül az zavar még, hogy az (állítólagos) haverjaim a suliból nem igazán akarnak sehova menni, találkozni. Én ezt is a gyerekesség számlájára írom, otthon ülnek, mint a kisgyerekek (tudom, hogy ennek más oka is lehet, de a többségük szerintem nem túlzottan antiszociális, vagy kocka, úgyhogy én maradok a gyerekesség indoknál). Én meg nagyon társaságkedvelő ember vagyok, és eléggé unok itthon lenni, de a többiek nem akarnak menni sehova. Tudtok tanácsot adni, hogy mit tegyek ez ellen?
2014. dec. 21. 16:44
 4/9 anonim válasza:
100%
Semmit. :) Menj másik társaságba barátkozz ha vannak még rajtukk ivül mas haverjaid... bulizz ha elengednek
2014. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden osztályban van pár ilyen gyerek a tapasztalatom szerint. Van ahol sok, van ahol kevesebb.

Nálunk tavaly és azelőtt az osztály órán ugrált a padokon, galacsinokat és kajákat dobáltak, sminkeltek, telefonoztak, ordibáltak, stb. 28 főből maximum 3 akart tanulni. Gimiben.

Utána miután másik iskolába kellett mennem, akkor azt tapasztaltam, hogy 600 diákból körülbelül 530 olyan volt, mint a fentebb felsoroltakban levők. A tavalyi osztályom 35 fős volt, abból csak én akartam tanulni - Nem vicc, mindenki smink, telefon mániákus volt! A tanárok több szatyornyi smink készletet szedtek el tőlük fél év alatt! -, és most a 20 fős osztályomban is hasonló a helyzet, csak most már ketten akarunk tanulni. :D


Egyébként szerintem sok tini ilyen - tisztelet a kivételnek -, hogy ezzel akarnak kitűnni, vagy nem akarják, hogy lenézzék őket.



Nem akarok szemétséget mondani, de szerintem még lesz jó pár hasonló osztálytársad, mert mindenhol vannak. :D

2014. dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az én osztálytársaim akarnak tanulni, és tanulnak is nagyrészt, az is, aki bekiabál órán. Annak ellenére, hogy kiabál, még tanul, egyszerűen nem tudja türtőztetni magát, kíváncsi vagyok, hogy az általános iskolában, mit csináltak a tanárok hogy ez lett.
2014. dec. 21. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért, miért... mert a világot egyre inkább tönkreteszi a hatalom. Ugye, kedves, tisztességes téglák? :)


"Védő"oltások, chemtrail, meghamisított tudomány, kivégzett kutatók, akik jobbá tehetnék a világot, de ugye a gyógyszerlobbi, az olajipar és társai... az iskolákban javarészt hazugságot tömnek a gyerekek fejébe, sőt, a felnőttek fejébe is, az orvositól a részben a mérnök karokig. Hipnózis a tévén át... Satöbbi.


És aki ki meri mondani, az indok nélkül lesöprik az asztalról egy laza kis "paranoid vagy" szösszenettel... Miközben jól tudja a Hatalom, hogy amikre utalok, az az igazság, hiszen ők követik el.


Nagy vonalakban, pár momentumot kiemelve ezért buggyant egyre több mai fiatal, de a felnőttek java része is. Sajnálom a fiatalokat (már aki normális lenne alapból), az immunrendszere a gyermekeknek a legérzékenyebb.


Nem csoda, h egyre több az autista és egyre súlyosabban; h egyre több a hiperaktív, az allergiás ,és sorolhatnám... Ugye milyen paranoid vagyok, kedves Téglák? :) Köpök a szemetekbe! (Ez nem neked szól, kedves kérdező. Jobb ha nem tudod még ennél mélyebb szinten, hogy mi folyik a világban egyre inkább... Ráérsz még megtudni.)

2014. dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Öhm... Ok, kedves utolsó, én nem hívnálak paranoidnak, nyilván én még gyerek vagyok, nem tudom "mi megy a világban", de ebben az esetben, inkább egyszerűen a gyerekeiket túlságosan féltő szülőkre gondolnék, vagy ilyesmi. De ez is egy vélemény
2014. dec. 21. 18:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, elvárod, h mit válaszoljanak? :)) Mert akkor nem sok értelme volt feltenned a kérdést. :)))


Egyébként tényleg sokkal nagyobb súlya van az általam említett globális tényezőknek. Generációról generációra butulnak a gyerekek, felnőttek, többségében... civilizációs ártalmak... utóbbiakat meg a Hatalom gerjeszti. Am ia politika felett helyezkedik el. Aztán afelett is van még nagyobb hatalom és így tovább. Hadd ne konkretizáljam, mert aki nincs képben, azok egy része hajlamos ilyenkor átküldeni a "bugyuta ezoterikus szekcióba".... Az ezó részben tényleg sok bugyuta kérdés van, de attól amiről még írok: realitás (tudom, nem te vonod kétségbe, de ha további részleteket írnák, akkor sokan így vélekednek, tapasztaltam.). Az meg egyébként részletkérdés és szubjektív, h mi az, ami már ezoterikus kategória , és mi még nem az.


A többségről való tapasztalatként említettem, meg a hatalmi játszma egyik pontját idézve, h aki ki meri mondani az igazságot, akkor jön a kövi lépés, hogy "ó, hát te paranoiás vagy". Azt hiszi a Hatalom, sokáig húzza ilyen gyermeteg játszmákkal, beszólásokkal...


Ami ilyen népszerű fórum, mint ez, szerinted beépített emberek nem cuppannak rá...? ;-) Csak úgy felvetem - végül is belegondolhatsz picit mélyebben. De túlságosan még nem kell, majd huszonévesen ráérsz. (Én egy picit idősebb vagyok azon túl is, egyébként.)

2014. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!