Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak h a haverjaim...

Mit csináljak h a haverjaim osztálytársaim ne szivassanak avval h a bátyám homokos?

Figyelt kérdés

Nekem mondják mindig amikor szóba jön a téma h "jajj te biztos tudnál erről mesélni stb" meg pl az egyik hülye haverom elhitette egy csomó emberrel h ez öröklődik és én is homokos leszek stb azt hitte vicces de nekem már elegem van belőle pláne h tudják jól h egy lány tetszik nekem!

Bezzeg a tesómat mindig megvédik a haverjai engem meg a saját haverjaim csak csesztetnek... utálom a tesómat!!! Már próbáltam mondani nekik elmagyarázni már volt h ordítottam velük meg majdnem megvertem az egyiket de nem hagyják abba sztetek mit csináljak? :S



2015. jan. 25. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a testveredet azert vedik meg a haverjai mert jobban megvalogata oket mint te a tieidet.
2015. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 FDra válasza:
94%

Szia!


Gondolom, nagyon fiatal vagy még - a fogalmazásodból és magából a probléma forrásából is erre következtetek.


Szerintem alapvetően három dolgot tehetsz, ebből a második kettő "kötelező":


1. Szard le az egészet, ne érdekeljen, amikor szívatnak és akkor abbahagyják (a zrikálók támadási felület hiányában nem tudnak mit csinálni).


2. Ne, ismétlem: NE a tesódat utáld és okold ezért a helyzetért. Azon túl, hogy a bátyád, és emiatt "kötelező szeretni", egyáltalán nem is ő tehet arról, hogy bántanak. Mivel nem ő kérte, hogy meleg legyen, hanem így született, ennyi erővel azzal is szívathatnának a srácok, hogy "neked miért kék szemű a bátyád".


3. Hagyd ott a fenébe a haverjaidat. Mert szerintem egyáltalán nem is azok. Már az gáz lenne, ha a bátyádat szívatnák azért, amiről nem tehet, de az, hogy rajtad verik le, még gázabb. Ezeket az embereket nem nevezném soha de soha a barátaimnak, haverjaimnak. Mert azoktól én biztonságot, megértést és jó érzéseket várok el. Azt, hogy együtt lógjunk, röhögjünk, stb. Nem azt, hogy zaklassanak és nekem ordítoznom kell velük meg majdnem megvernem, ahogy te írod.


Főleg az a nagy kontraszt, hogy a bátyád barátai még meg is védik őt. Látod, ők igaz barátok. Nem úgy, mint a tieid. Szóval keress intelligensebb embereket, és akkor nincs több probléma.


Tudom, kissé hosszú lett, de szerintem ezt kéne csinálnod. Ha gondolod, írj nyugodtan privátot és akkor tudunk még erről beszélni.


Üdv,

FDra

21/F

2015. jan. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
teljes mértékben egyet értek az előzővel. ne utáld a bátyád, főleg ne egy olyan dologért amiről ő nem tehet.
2015. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nézz magadba és gondolkodj el,hogy milyen haveri társaságban vagy -.-

Gáz amit tesznek.


Tesódat meg azért utálni,mert neked semmirekellő a haveri társaságod na az is elég gáz :D


Ő neki legalább olyan haverjai vannak akik tisztelik,szeretik annak ellenére,hogy meleg.


Egyszóval szard le mit mondanak és hagyd a francba a haverjaidat,mert nem érnek semmit!!

2015. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek, én megvédeném a bátyámat az ilyen kis mocskok előtt. Ezek nem barátok, csak tipikus kis k*cs*g*k, akiket mindig is gyűlöltem iskolás koromban.
2015. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Homoszexuális a bátyád? És? Ettől nem lesz sem jobb, sem rosszabb ember. Mindig állj ki mellette! A testvéred! Egyébként eléggé kretének a haverjaid. A szexuális orientáció mindenkinek magánügye.
2015. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!