Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyenek az osztálytársaim?

Miért ilyenek az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Hetedik osztály 2.fél évben jött egy új gyerek az osztályba.Eleinte semmi bajom nem volt vele akkor is szekált néha.Igazán csak nyolcadikban szált rám és ellenem fordította az osztálytársaimat (nem mindet) ők is el kezdtek szekálni.Tesi órán bármit csinálok az baj pl: bemegy a hálóba a gól mire kiröhögnek hogy milyen bénán rúgtam be.

2015. ápr. 2. 03:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Birkák és te könnyű célpont vagy.
2015. ápr. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lehetséges de igazából nem hagyom magam
2015. ápr. 2. 16:09
 3/8 hugyosgalacsin ***** válasza:
olyan helyen verd a fejét a betonba ahol mindenki látja..
2015. ápr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez már megtörtént csak az a baj hogy kizárólag a lányok látták és ők velem vannak.A többieknek meg bemesélte hogy neki állítólag "nem fájt" ahhoz képest könyökéig be volt gipszelve a keze... és ráadásul milyen érdekes ki akart békülni azt mondta fogjunk kezet.(persze nem fogtam vele kezet)
2015. ápr. 2. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Ott uss ahol a legjobban faj! Talald meg a gyenge pontjait.
2015. ápr. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó mert persze hogy fájt neki csak nem akart megszégyenülni
2015. ápr. 3. 14:30
 7/8 A kérdező kommentje:
Változott a helyzet vége a tavaszi szünetnek...Most már a barátaimat is próbálja ellenem fordítani!Nem hiszem el megint verést akar??Minek csinálja ha egyszer már megvertem??Amúgy különösnek tartom hogy az egyik nagyképű lány aki már úgy első óta szokott nagyon ritkán beszólni valami kis apróságot,megvédett besszólt a gyereknek pedig úgy tudtam hogy utál....
2015. ápr. 10. 00:19
 8/8 petra666 válasza:
Úgy megverted, hogy begipszelték a kezét?! Biztos vagy benne, hogy te vagy a jó ebben a történetben?
2016. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!