Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes vagy nem?

Érdemes vagy nem?

Figyelt kérdés

Egy négy éves internetes barátságról lenne szó. Tudom, sokaknak most az jön le, hogy interneten butaság barátkozni, stb. Találkoztunk párszor és jól éreztünk magunkat. Napi szinten beszéltünk, jól megvoltunk, tényleg mondhatni, hogy a távolság ellenére legjobb barátok voltunk.


Ez idő alatt egyéb okok és főként miattam sokat veszekedtünk, de a barátságunk mindig kiállta a próbákat. Egészen július elejéig. Annyira összevesztünk, hogy azóta nem válaszol a levelemre, üzeneteimre. Már 4 hete én sem próbálkozom.


Én nem tudom, mit gondolhat. Mindig azt éreztem, hogy én jobban ragaszkodom, de nem érdekel, ha már így is van, csak lenne meg a kapcsolatunk valamilyen szinten. Mit tegyek?


Azért nem tudom hagyni a dolgot, mert van, amikor elgondolkozom az életen, hogy valami történhet valamelyikünkkel és egész életünkre hatással lenne, hogy így váltunk el.


De ha nem hagyja, mit tudnék én még tenni?


Hiába az eszem azt mondja, hogy vonjam le a tanulságokat, megérdemlem, így alakult, stb.

Az éveket nem lehet kitörölni.



2015. szept. 5. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem méltat arra sem, hogy válaszoljon, akkor nem tudsz mit tenni.
2015. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!