Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti elrontanátok egy nagyon jó...

Ti elrontanátok egy nagyon jó barátságot szexszel?

Figyelt kérdés

Szerintem szerelmes vagyok a lakótársamba. Külsőre nem is igazán az esetem, de annyira passzolunk minden más tekintetben, hogy elkezdtem férfiként tekinteni rá. Pár hónapja szakított ő is, én is, nem igazán akarunk kapcsolatot egy darabig. Aludtunk már együtt, lett volna lehetősége kezdeményezni, de nem tette. Soha. Megbeszéljük egymással a pasi- és csajügyeinket, talán még az is lehet, hogy benne semmilyen enyémhez hasonlatos érzések nem ébredtek... Oltogatjuk egymást, röhögünk, órákon át beszélgetünk, de ugyanúgy büfögök előtte csaj létemre, mint bnőm előtt, lát smink nélkül, másnaposan... És még sorolhatnám.


Szerintetek ez csak fellángolás? Nem érdemes neki elmondani ezeket, ugye? Főleg, ha nem érzem, hogy kölcsönös. Mivel nem akarom, hogy elköltözzön.


2015. szept. 7. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már elrontottam...
2015. szept. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem csak fellángolás, én nem rontanám el a barátságot.

Én is voltam hasonló helyzetben, egyébként. Jópárszor átgondoltam, és sikerült helyreráznom az agyamat. Így utólag vissza gondolva borzalmasan örülök, hogy nem tettem semmit sem.

2015. szept. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
sztem meg csak felfogás kérdés, és én nem gondolom, h egyenes következménye lenne a barátság elrontása, ha van szex. sőt, sok esetben a baráti szex a legállatabb.
2015. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam hasonló helyzetben, de nem léptem és azóta is bánom. Mint kiderült, a vonzalom kölcsönös (volt), csak ő is hasonlóan gondolkodott és nem akart kockáztatni, azóta viszont már másik országban él, úgyhogy már nincs meg az a lehetőség, mint akkor.
2015. szept. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rontsd el, aztán gyere hozzám lakótársnak :)
2015. szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!