Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lehet ebből valami?

Szerintetek lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és van egy osztálytársam aki teccik ...és lány vagyok ..ezt elfelejtettem mondani.jóban vagyunk meg minden ...és próbálok felé közeledni úgymond...de nem olyan egyszerű ahogy mondják ...mondta már az egyik képekre h ari vagyok rajta szóval aranyosnak tart...és egyszer már visszautasitottam mert akkor nem tetszett..és mostmár úgy megbantam..nemtom ha egy lány kezdeményez annak sosincs jo vége ..szóval jo lenne valami ötlet hogy hogyan lehetne azt elérni h ne én tegyem meg az első lépést hanem o de legelőször meg kell tudnia vagy éreztetni kellene vele hogy bejön nekem .....mármint h úgy ...mi legyen a tervem?13/L

2015. szept. 10. 20:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem meg h általában mosolyog rám suliban is sokszor beszélünk ..vicces..jofej meg minden.engem jófejnek tart ..és ha rá nézek az órán akkor néha oda néz a szemembe ..de viszonylag hamar leveszi rólam a tekintetét ...mindig mígnem ül és mindig úgy érzem h néz XD jo nekem mindig van olyan érzésem de akkor is ..szóval kb ennyi
2015. szept. 10. 20:36
 2/8 A kérdező kommentje:
*Mígnem :mögém
2015. szept. 10. 20:38
 3/8 anonim válasza:
Próbáljatok találni valami közös témát, kezdeményezz beszélgetést.És, szerintem ne kezdeményezz, a fiúk nem szeretik a nyomulós csajokat. Vívd ki, hogy ő kezdeményezzen,hisz ő a fiú. Ja, és ha úgy van, próbálj meg a legjobb haverjával jól kijönni (azt minden fiú szereti). Remélem segítettem. Sok sikert!
2015. szept. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Üdvözöld puszival, ha legközelebb találkoztok. Csak természetesen, mintha mindig is így lett volna.
2015. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat .szerintem is jobb ha egy fiú kezdeményez :D ám a puszi hát nem lenne hozzá bátorságom ..főleg mindenki előtt XD de azért köszi a választ
2015. szept. 10. 21:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Ne küldjetek több commentet mivel ma jöttem rá hogy már van csaja 2evvel idősebb mint o na mindegy.én voltam a hülye ..
2015. szept. 11. 13:17
 7/8 anonim válasza:

Sajnálom :(


az első válaszoló

2015. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát van ilyen :( az tegnap meg naggyon szomorú voltam meg minden ma is de már nem olyan rossz ..de attól meg lehetünk jo barátok :) szóval ez most nem jött össze .de majd máskor :)
2015. szept. 12. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!