Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bűntudatom van! Jogosan?

Bűntudatom van! Jogosan?

Figyelt kérdés
12 éves fiú vagyok, most kezdtem a gimit. Van egy lány, akivel mar is tok jo baratok lettünk, intelligens és nagyon szép, kedves. A tobbi fiúval es pár barátnőjével hülyéskedtünk es én megcskiztem, o meg nevetett. Aztán megbotlott es a folyosón levo padra esett, a karján pedig van egy zúzódás. Bűntudatom van, hogy most miattam van egy zúzódása. Azt mondja, nincs harag es nem nagyon érdekli ez az apróság, hozza van szokva. (táncol es lovagol). Engem megis bánt a lelkiismeretem... Jogosan?

2015. szept. 18. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem te lokted el, masreszt pedig nem szandekos volt. -Ezt o is tudja. Ne is emlegesd neki tobbszor ezt az incidenst. Ne ragodj ezen ocskos!
2015. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elnézést kértél tőle, baleset volt. A szándék a lényeg. Ha ő megbocsátott, bár kellemetlen emlék marad, semmi nem indokolja, hogy edd magadat miatta!
2015. szept. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igyekszem es nem említem neki tobbet. Ez lemaradt: Ma programja lett volna egy volt osztalytarsaval, de kémián, a laborban ahogy egy tálcán a színezett vizet vittem volna, sikeresen nyakonontottem. Ezert sem haragszik, de a feher nadrágja es rózsaszín felsoje tiszta zöld lett.. Az osztály jot szórakozott, aztán segitettek neki, o közben nevetett es azt mondta, megesik es majd kijön az a zold szin... Csak hat szünetben az egyik idegbeteg barátnője kérdőre vont, hogy miert csesztem el a lany napját... Nem tudom, hogyan reagaljak arra a a csajra...kicsit idegbajos... Es meg a lany bevallása szerinti idegbajos LB-jevel sem találkoztam... Ezekre hogyan reagáljak? 😞
2015. szept. 18. 21:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a lany nem haragszik, akkor nem kell torodni a hulye baratnoivel.
2015. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"az egyik idegbeteg barátnője kérdőre vont, hogy miert csesztem el a lany napját"


Mivel nem volt szándékos, nincs miért. Vagyis maximum annyi, hogy megbotlottál, vagy mittudomén. Nincs miért magyarázkodni. Baleset volt, sajnálod.

2015. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Próbálom... De néha tenyleg nem ertem a baratnoit 😃 Képtelenség szót érteni veluk.... De legalabb "vele" szót ertek. (szoismetles....ha a magyartanar latna ezt most! 😂)
2015. szept. 18. 21:23
 7/9 A kérdező kommentje:
Jah. Birom, amikor a baratnoi dühösebbek nala xd Aztán o meg nevetve közli a kis társasággal, hogy nyugadjanak le. 😂
2015. szept. 18. 21:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Na látod, akkor ő még el intézi helyetted.
2015. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen. 😊 Köszi a válaszokat es drukkoljatok/drukkolj, hogy nem benazok majd Ennyit a jövőhéten. 😂
2015. szept. 18. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!