Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha nincsenek barátaim?

Mit tegyek ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Nincsen társaságom, sem pedig barátaim akikkel beszélgetni tudnék vagy ha rossz kedvem van akkor összetudnánk ülni iszogatni vagy csak dumálni arról, hogy mi van. Az osztályban hatan vagyunk jóba lányok, de igazából velük suli időn kívül nem nagyon szoktunk együtt lenni, a csapatból hárman szoktak együtt lógni sulin kívül is, minket többieket leszarnak. A legjobb barátnőm van egyedül akivel naponta beszélek, de vele már három hete nem találkoztam, a saját társaságával van, ahol én már nem férek el. Mit tegyek? Hogyan szerezzek magam köré barátokat? Nem vágyom sokra, maximum 4 emberre, akikkel rendszeresen együtt lógunk. Tény, egy kicsit zárkózott és csendes vagyok mert félek megnyílni csak úgy... de már unom a barátok nélküli szülinapokat, az egyedül mozizást és a folytonos unatkozást hétvégente, miközben látom hogy mások nonstop a haverjaikkal vannak... 17/L
2015. szept. 19. 10:05
1 2
 11/11 opened paradise ***** válasza:

Miért,ezek milyenek?

Macskát boncolsz szabadidődben?

2015. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!