Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem kedvel?

Miért nem kedvel?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és van az osztályombam egy fiú aki nagyon nem bír engem. Mindig kiparodizal, elismetli amit mondok, beszol. Nem csak nekem, de talán a legjobban engem nem bír, pedig kedves lány vagyok, és jó fej is. Talán idegesíti, hogy mindig nevetek, és nem szoktam szomorú lenni? Vagy csúnyának tart, és ezért néz le? Vagy nem értem. Ő gazdag, jó vágású fiú... Nekem fáj, hogy valaki ennyire semmibe vesz, miközben nem is ismer. Mit tegyek, hogy jóba legyünk? Kérlek segítsetek. Köszönöm:-)

14./L



2015. szept. 21. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha joba mar nem is lesztek de en megkérdezném a helyedben, hogy miert csinálja ezt?

Miert jo neki?

2015. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is utálok néhány lányt, pedig nem beszéltem velük. A kisugárzásuk és a személyiségük, úgy irritál hogy el tudnám törni a nyakukat :D
2015. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!