Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság extrákkal?

Barátság extrákkal?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác de ő csak vonzódik hozzám megkérdezte hogy barátság extrákkalt bevállalok e. Mit csináljak beválaljam?

2015. szept. 26. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Csak szexre kellessz neki.Ha beéred te is ennyivel akkor vállad :P
2015. szept. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így ne. Bele fogsz szeretni és jó szar lesz az elválás.
2015. szept. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy ha neked tetszik a srác és te komolyabb kapcsolatot szeretnél tőle, akkor ne vállald be. Mégpedig azért ne, mert a fiú csak szexet akar, mást nem, tehát nem egymás kezét fogjátok fogni, nem jártok majd moziba, csak együtt alszotok, és ha neked ez a fiú tényleg tetszik, előbb utóbb ebben a barátság extrákkal kapcsolat közben bele fogsz szeretni, a fiú viszont nem biztos, szenvedés lenne a vége.

Jó igen, kell egy bizonyos egymás iránti vonzalom ilyenkor, különben a szex nem lesz jó, de azzal tisztában kell lenni, hogy a fiú nem biztos hogy beléd fog szeretni, így viszont az egész felesleges szenvedés lenne neked.

Nem éri meg, tapasztalatból mondom :)

2015. szept. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért mi mondjuk meg?:D

Én amúgy mindig bevállaltam az ilyeneket, soha semmi bajom nem lett tőle, sokkal nyíltabb, vidámabb baráti kapcsolat, mert kizárja a vonzalomból adódó kölcsönös feszültséget.

Azóta már stabil, komoly kapcsolatban élek.

2015. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja de persze ha úgy érzed tudnál szerelmes lenni belé, akkor inkább ne menj bele ilyesmibe.
2015. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A végén úgyis szeretlmes lesz belé, főleg ha nagyon sokáig meglesz ez a "barátság". Egy valami megtetszik benne aztán meglátod a többit is és a végén már az egész ember tetszik.
2015. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne vállald el, legyen tartásod. Hozd tudomására, hogy te nyitott vagy felé, de nem hagyod magad kihasználni. Így, ha még akar valamit, akkor nyitva a pálya. Neki is változhat a véleménye, és tényleg megtetszhetsz neki (de csak MIELŐTT lefekszel vele).
2015. szept. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A barátság extrákkal kapcsolat kiss veszélyes tud lenni. Én három éve ragadtam egy ilyenbe, csak már úgy hívják, hogy "barátság élettársi kapcsolattal". Nagy a boldogtalanság és az elhízás veszélye. Már nagyon kilépnék belőle, csak éppen egy lakásvásárlás/felújítás előtt állok, még nincs meg a lakás, addig nincs is hová mennem. Kissé eltértem a témától, sorry!
2015. okt. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!