Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék új életet kezdeni,...

Slimshady91 kérdése:

Szeretnék új életet kezdeni, el tudnátok látni tanácsokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19éves Fiú vagyok, tanácsot szeretnék tőletek kérni, úgymond új életet szeretnék kezdeni, visszaépíteni a régi énemet, de erre jelenleg egyedül nem vagyok képes, a story a következő:

Egész életemben sportoltam, egészen 4éves koromtól de 17évesen abbahagytam(életem legnagyobb hibájának érzem) ezután jött az élet lejtője, rossz társaságba kerültem elkezdtem drogozni, amiről siekresen leszoktam és szerintem ebből származtatható a jelenlegi helyzetem. Minden "értékem" a családomon kívül 2 barátom volt akiket most elvesztettem, az idióta jellemem miatt. Nem ez volt az első eset hogy kiabáltam velük meg olyan dolgokat vágtam a fejükhöz amiket nem kéne, eddig mindig megbocsájtottak nekem, úgy érzem a mai eset volt az utolsó csepp a pohárban. Ma is ugyanaz a helyzet volt mint mindig kiabáltam, baszogattam őket a semmiért, csak azért mert ideges voltam előtte rajtuk csattant, csúnyábbban mint szokott(nem ütöttem meg őket), most látom a helyzetet hogy a régi énemhez képest nagyon rossz irányba vitt az élet. Eldöntöttem hogy újra szeretném kezdeni az egészet, ha már elvesztettem a legjobb barátaimat... Igen tudom 18 évesen drogoztam ilyen vagyok olyan vagyok, kérlek kíméljetek meg a rosszindulatú válaszoktól, akik meg megértenek azoknak előre is köszönöm a válaszokat :)



2015. szept. 26. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán ha eltelik egy kis idő és őszintén bocsánatot kérsz a barátaidtól kibákültök majd... :)
2015. szept. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha így végződni a story :)
2015. szept. 27. 21:07
 3/4 A kérdező kommentje:
véghődne
2015. szept. 27. 21:07
 4/4 A kérdező kommentje:
végződne na nemtudok írni
2015. szept. 27. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!