Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mas is jart ugy, hogy ugy...

Mas is jart ugy, hogy ugy erzi, elvesztette az osszes baratjat? Kor: X Nem: X, Y

Figyelt kérdés

2015. szept. 27. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:

nem.

27

x

2015. szept. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, bár egy két emberrel én szakítottam meg a kapcsolatot mert teljesen lehúztak.

19/L

2015. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen jártam.

18L

2015. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. 23/L
2015. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen. Legalábbis, akikről azt hittem, hogy a legjobbak.

18/L

2015. szept. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek vannak ilyen "időszakai". Nekem is volt, és úgy éreztem senki sincs, aki megértene, akit a barátomnak tudnék nevezni, ami nagyon szomorú egy dolog szerintem. Ha ténylegesen elvesztetted az összes barátaidat, nézd úgy a dolgot, hogy azért mentek el, azért veszítetted el az összes barátodat, mert így van rendjén. Egy idő után nem illettek bele v. hatalmasat csalódtál bennük v. ők "selejteztek" ki téged. Az élet ilyen, az emberek jönnek mennek, ki-be mászkálnak, de akadnak olyanok is akik maradnak. Én is veszítettem el rengeteg "igaznak hitt barátokat" (jelenleg most is folyamatban van :S), v. én szakítottam meg ezeket az igaznak hitt kötelékeket. Később megbántam, hogy valaha beengedtem egyes embereket az életembe és egy részemmé váltak. Először sajnáltam, hogy már nincsenek velem, hiányérzetem volt, de az idő elteltével beláttam, hogy jobban jártam. Pozitív dolog :) => Akadtak olyanok is akikben nem csalódtam (kb 6 éve velem vannak már) és felfedeztem bennük azt, ami nekem számít egy barátságban (Mitől barát a barát nekem, igaz sajnos mostanra jutottam el idáig). Nem kell bánkódni, ha elvesztetted, akkor elvesztetted. Remélhetőleg lesznek újak és jobbak, tartósabb barátságaid. 21/L
2015. szept. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!