Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? A legjobb haverom...

Mit tegyek? A legjobb haverom szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Én is fiú vagyok, és szerelmes belém és tőle szoktam pénzt kérni. És nem akarom,hogy féltékeny legyen egy lányra,ezért múltkor felvittem a lakásra egy 50+-os nőt... Mit tegyek? Rá nem lesz féltékeny,remélem...mert különben biztos nem adna többet...

2015. szept. 28. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Menj tanulni, ha ennyire életképtelen vagy, haver.
2015. szept. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jah, kit érdekel, hogy esetleg megbántod, ha az ő lakására hordod a nőidet, annak tudatában is, hogy szerelmes beléd, ezek ilyen mellékes apróságok. Csak adjon pénzt! Szép kis haverság ez...
2015. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
csak azért nem akarod hogy féltákeny legyen hogy továbbra is adjon pénzt? ügyesen használod ki mit ne mondjak..inkább végig futok egy utcában meztelenül mint hogy ilyen "barátom" legyen
2015. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!