Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Idegesít a legjobb barátnőm,...

Idegesít a legjobb barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha ketten vagyunk nagyon jól el tudunk szórakozni.Viszont olyanokkal barátkozik, akiket én nem igazán kedvelek, és elég sokszor keveredek én is amiatt a baráti körbe miatta.Teljesen megváltozik amikor azokkal az emberekkel van, nagyon idegesítően viselkedik és alig szól hozzám.Ilyenkor mindig lelkiismeret furdalásom van, amiért így érzek, de nem tehetek róla,akármennyire próbálok máshogy érezni, nem megy.Mostanában már iskolán kívül is alig beszélünk, a suliban meg folyton azokkal az emberekkel van.Próbálok néha másokhoz is odamenni ilyenkor, amikor mellőz engem, de mint minden iskolában, itt is mindenkinek megvan a baráti köre, és nem igazán tudok emiatt senkihez "becsatlakozni".Mit csináljak?

2015. szept. 28. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
hát lehet, hogy nem sokáig lesz a legjobb barátnőd, mert ahhoz a másik csoporthoz szeretne tartozni. De ha nem fog összejönni neki, akkor visszajön(ne) hozzád...
2015. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sajnos velem is ez a helyzet. Ha valami kell neki, akkor jó vagyok, vagy ha meg akarja velem osztani a gondjait. Ha mondok valamit, nem figyrl, mert az új barátaival dumál. Nem mellesleg, mögöttem ülnek és egész órán rihegnek-röhögnek, nem tudok figyelni.

Múltkor megbeszéltük, hogy megyünk valahová, de szépen lelépett a haverjaival...

Ha gondolod írj rám, jó érzés kiírni magadból a gondokat.

2015. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!