Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak az én barátságaim ilyenek...

Csak az én barátságaim ilyenek, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Tudom, lesz, aki majd beleköt, hogy ez nem is igazi barátság, és igaza lesz, de próbáltam röviden fogalmazni. Egyetemista vagyok, vannak legjobb barátaim még a gimnáziumból, akik évek óta azok, és ezt meg is becsülöm. Azonban van sok olyan egyetemi barátom, akikkel nem sikerül kihoznunk a "barátságunkat" az egyetem falai közül. Ez normális? A NEM legjobb barátok másoknál is ilyenek? Ez csak engem zavar ennyire?
2015. szept. 28. 21:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: az egyetemen vagy a környékbeli utcákban elmegyünk együtt kávézni, enni stb., de messzebbre nem jutunk, még ha előre lebeszéljük, akkor is valahogy csak ez lesz a vége.
2015. szept. 28. 21:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát én is így vagyok vele, de azért mert nekem erre nincs igényem. Egymáshoz megyünk át a legjobb barátaimmal is, vagy mozizni esetleg ez a kávézó étkezde vonal, semmi több. Akikkel csak bent vagyok jóban azokkal még ennyi se.
2015. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És miért ne lehetne igazi barátság? Szerintem ettől még lehet az. Csak más.
2015. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egymásnál se voltunk még, mert vagy messze lakunk egymástól, vagy kolisok vagyunk, vagy albérlet, és sokan vannak ott, valahogy nem hívtuk meg egymást.

Utolsó, szerinted lehet igazi a barátság, ha nem kerül ki az egyetem falai közül?

2015. szept. 28. 22:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz vagyok:D És az a legjobb barátaimra vonatkozik. Szerintem lehet. Nem a legmélyebb mindent megbeszélős típusú feltétlenül, de ha mindkét fél megelégszik ennyivel, akkor szerintem lehet igazi barátság. A barátság nem helyszínhez kötött.
2015. szept. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze, nem is a mindent megbeszélős dologról van szó, de mondjuk tudunk egymásról dolgokat stb. Érdekes, hogy sokszor úgy érzem, mintha nem akarnánk velem lógni a sulin kívül, de amúgy jó barátnak érzem magunkat, ha beszélünk.
2015. szept. 28. 23:11
 7/8 anonim ***** válasza:

érdekes kérdés :)

szerintem az egyetemi évek alatt a legjobb barátsgok a kolikban születnek illetve két "külsős" között. (akik nem kolisok)

2015. szept. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kolis, és sok ismerősöm sem az. Albérletesek vagy párjukkal laknak vagy ottho. Pont azokkal vagyok igazán jóban, akik kolisok.
2015. okt. 1. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!