Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ciki a barátnőimtől pénzt...

Ciki a barátnőimtől pénzt kérni azért mert kisminkelem őket?

Figyelt kérdés
Nem vagyok sz*arragó, nem is birom ha valaki ilyen. Sminkmesternek tanulok és a barátnőimnek evidens hogy én sminkelem ki őket ha bulizni megyünk. Mondanom sem kell hogy a sminkcuccok árai horribilisek, és nem tudom hogy mondjam meg hogy fizetniük kéne érte. Meg mivel jó helyen lakom persze előtte nálam iszunk és nálam is alszanak de a mosogatás és a takarítás persze rám marad. Szinte mindig itt keszülünk együtt.. Az egyik barátnőm főleg, még hajat is itt mos. Meg mindig kávézik. Hogyan lehet az ilyen kis zavaró dolgokat megmondani hogy ne bántsam meg őket.. Mert egyebként nem élősködők..

2015. okt. 1. 23:03
1 2
 1/17 anonim válasza:
54%

csajok az van, hogy drága a smink cucc szóval ha tudtok dobjatok bele valamennyit légyszives.

az, hogy nálatok vagytok és neked kell takarítani szerintem alap dolog..

2015. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kérd meg őket, hogy hozzanak saját alapanyagot
2015. okt. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%

Igen, pont igy. De hallod, tenyleg ennyire fogy a sminkszer, hogy havi 8-16 smink igy kimeriti? Vagy epitsd le oket, akkor nem kell kolteni rajuk. Heti egy hajmosas mi a te vizdogyasztasodhoz kepest?


Inkabb becsulned meg, neked is johet.ek meg jol ok, a segitseguk. Lehetaz meg k.vaszar helyzetben

2015. okt. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen veélem is volt csak fodrászként. Én kerek perec megmondtam hogy a víz és az áram plussz a kencék fogyótermékek. Nem akartam sóher lenni 2-3 barátnő el is pártolt tőlem, de nem érdekelt. Igazam volt és a barátságnak is vannak bizonyos határai. Aki értelmes ezt megérti. Ha pedig ezt g***ciségnek érzed, akkor dugd el és mond azt hogy másnál hagytad vagy kifogyott vagy hogy hozzanak magukkal mert neked kell versenyre vagy vizsgára vagy valamire tartogatod.
2015. okt. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Őszintén. Ha tényleg a barátaid, akkor meg fogják érteni. Bár eleve gyanús, ha ennyire pofátlanok, már bocsánat a csúnya szóért. Mondd meg nekik kerek perec, hogy egy vagyonba kerülnek a sminkcuccok, és vagy fizessenek érte, vagy csinálják meg maguknak a sajátjukkal. A hajmosást meg szintén intézzék el otthon. És aki ott akar bulizni, az segít rendet rakni utána, aki ott akar aludni, az meg főleg. A kávézásért mondjuk nem szólnék, csak mondjuk mosogasson el utána.
2015. okt. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom ők is tisztában vannak vele, hogy mi mennyibe kerül, aztán csak egyszerűbb ingyen megkapni...
2015. okt. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
A ti vendegeitek is mosogatnak maguk utan?
2015. okt. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%

Ha nekem a barátaim (mármint az igazi barátaim) kérnének ilyesmit, szívességből is megcsinálnám nekik. Lesülne a bőr a képemről, ha ezért pénzt kérnék tőlük. Azt felhozni, hogy kávéznak nálad... Én is meg szoktam kínálni a barátaimat étellel és itallal, és soha nem szokott fájni a fejem, hogy ez most mennyibe került. Viszont ha tőlem egy barátom ilyesmiért pénzt kérne, azt mondanám, hogy kösz, de máskor ne... szerintem ez sértő.

Ha sajnálod tőlök, inkább mondd ki nyíltan, de pénzt ne kérj. Vagy ha nem akarod felborítani a szokásokat, akkor tarts valami olcsó pacsmagot otthon, és kend rájuk azt. Amúgy is jobban néz ki egy csaj kevés sminkkel vagy anélkül.

Szóval szerintem ciki pénzt kérni.

2015. okt. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen a kávézás a legpitiánerebb viszont úgy hogy én sosem megyek hozzájuk és nálam szinte mindig kérik még ha elfelejtem megkérdezni is pedig én nem is kávézom és állandóan a kávét veszem. Meg a sminkkel is úgy voltam h eleinte néha nyilván szivesen megcsinálom.. Na de mindig?!
2015. okt. 2. 11:03
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát rászoktak.

TÉnyleg hozass velük saját terméket, ha ennyire drága és nem bírod.


Meg menj át te is kv-zni.


amúgy az is érdekes, hogy kérnek. Nekem egy "barátnőm" egyszer tette fel az írósaztalomra a lábát...előtte is volt már fura húzása, azóta havercsaj, elkezdtem leépíteni. Inkább vagyok egyedül, mint így. Szomszéd nőt is leépítettem, aki kérés nélkül vett el ezt-azt, ételt persze...

2015. okt. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!