Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs igaz barátnőm. Mit tegyek?

Nincs igaz barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Feljöttem gimibe és próbáltam barátkozni, de valahogy nem találom meg azt a társaságot amiben jól érezném magam.

A velem egykorú és még idősebb lányok is olyan rosszindulatúak mindenkivel szemben meg kibeszélnek mindenkit. Amikor velük voltam mindig az volt, hogy (egymás között) ócsárolják a többi diákot vagy tanárt. A másik meg, hogy annyira feltűnési viszketettségeik vannak, hogy már azt se tudják mivel hívják fel magukra a figyelmet. Hangosan énekelnek, viháncolnak, kiabálnak stb. Látszik rajtuk, hogy amúgy utálják egymást, de azért jó pofiznak a másikak. Most, hogy nem velük foglalkozom hanem inkább elvagyok a saját társaságomban pletykákat találnak ki rólam.

Mit csináljak?


2015. okt. 3. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ilyenek vannak, és nem tudom, miért jó másokkal foglalkozni, ahelyett, hogy magukkal foglalkoznának.. Ők se tökéletesek, közel sem, szerintem ezt akarják leplezni. Idegesítőek, tényleg.

Próbálj nem foglalkozni velük. Ilyen "barátok" nem is kellenek. Nincs kivétel, mindenki ilyen? Sulin kívül nincs jó barátnőd?

2015. okt. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs...Volt egy barátnőm, de ő is átment az ilyen stílusba.
2015. okt. 3. 17:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Megy a többi után, ez a baj, a legtöbben ezt teszik, és kevés az olyan, aki nem, azokat meg kinézik.. Hát, sajnálom. Nem jársz valahova (pl.: sportolni)?
2015. okt. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szoktam járni, de nem nagyon barátkozom, mert nagyrészt ott is ilyenek.
2015. okt. 3. 18:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem. Neten nem próbáltál barátkozni?
2015. okt. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, de azt nem is tartom annyira jó ötletnek :)
2015. okt. 3. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!