Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van miért rosszul éreznem...

Van miért rosszul éreznem magam? Nem ebben egyeztünk meg, kétszer is szóltam róla.

Figyelt kérdés
A probléma kissé pitiánernek tűnik, de engem zavar a dolog, szükségem van kívülállók véleményére. Csütörtök este többen mentünk bulizni, néhányan megegyeztünk, hogy előre veszünk valahol italt, mert úgy olcsóbb. Aminek örültem, mert nem állok jól anyagilag, meg is mondtam, hogy én X összegnél többet erre nem tudok szánni, úgy vegyünk, hogy X-nél ne legyen több egy főre. Erre megbíztak egy másik embert, aki épp boltban volt, hogy vegye meg ő a piákat. Itt is szóltam, hogy én mennyit fogok inni (2 pohárnyit maximum), ehhez képest irdatlan mennyiségű ital lett véve, csak négyünknek. Annyit ittam, amennyit mondtam, ez még talán azt a bizonyos X összeget sem haladja meg. Erre most be lett nyújtva a számla, pont háromszor annyi per fő, mint amennyiben megegyeztünk. Nem tudom kifizetni, de nem is szeretném. Szóltam is kétszer, nem is ittam annyit, nem érzem igazságosnak a dolgot. De mindegy is, mert így se úgy se tudok ennyi pénzt adni. Szóltam az illetékeseknek, hogy nem ebben egyeztünk meg. Még nem válaszoltak, de mégis én érzem rosszul magam, hogy valamit én rontottam el. Mit gondoltok?
2015. okt. 11. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem neked van igazad.
2015. okt. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neked van igazad, de attól a társaság ítélete még lehet más. Ez a valóság.
2015. okt. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!