Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van még esêlyünk? (Többi...

Van még esêlyünk? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel már 5 êves korunk óta elválatszthatatlanok vagyunk. De mostanában nagyon furán viselkedik. Mindig is szeretett emberek közt lenni (én nem), de soha nem hanyagolt el. Mostanában, csak magára tud gondolni. Ha nagyobb társasában vagyunk (4több személy) engemet kiközösít. Később pedig természetesen én vagyok a hibás. Ha végre megbeszélünk valami programot (pl.korizâs) rögtön bepánikol, higy hívjuk a többieket, mit fognak szôlbi a többiek ha megtudják?, ki fognak beszélni minket... Néha màr gyűlölöm őt.. Szeretem őt, de annyira UTÁLOM a "csináljuk azt amit a többi" doldait.

Ő "menő" akar lenni(a menő társaságot persze nekem kibeszêlte), nekem meg van 3-4 igazi barátom, mert nekem ez így jobb mint valakivel lenni hogy feldobja a hírnevemet. Nem egyszer szóltam rá, hogy hagyja abba ezt a "menő" dumát, ha a többivel akar lenni legyen velük. Ên már csak azért vagyok jó, hogy panaszkodjon nekem egy sort, ha nincs senki ott vagyok é meg minden az én hibám... Szeretem őt de, ezt nem tudom eltűrni. Tudja hogy utálom az ilyen dolgokay mint a "legyünk olyanok mint a többi" duma.


2015. okt. 18. 15:10
 1/6 A kérdező kommentje:

Még annyi hogy ha nem észlelhető akkor én ès a barátnőm ég és föld vagyunk (ő az egekben van, vissza kellene húzni a földre. Ami az èn munkám, mert egyke tehát anyuci pici lánya).

14/L

2015. okt. 18. 15:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Elárulom, nem fogod tudni megváltoztatni a te elképzelésed szerintire. Keress másik legjobb barátnőt.
2015. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kit érdekel ha valakik tudatlan hamis véleményeket mondanak rólatok?

Miért kéne mindig ott lennie többieknek is?

Miért nem beszélsz vele erről a problémádról?

"legyünk olyanok mint a többi"

Ő elkezd elszajhulni, rendszerbeli, agymosott babyloni szutyok lesz.

Fogadd el, ő lefele megy, te pedig haladj tovább felfele és keress ilyen embereket, akik ugyan így levágják, mennyir eszutyok vesz minket körül és undorodnak ahelyett, beleugranának.

Ha kell bármi, írj.

2015. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Beszéld meg ezt vele mindenképpen. Lehet észre se veszi, vagy egyszerűen képtelen tisztán látni a dolgokat. Mond neki, hogy szükséged van arra hogy bizonyos programokat csak ketten csináljatok és irritál ha folyton menőzik.

Amúgy ennek pszichológia háttere is lehet, megfelelési kényszere van, a középpontban akar lenni, figyelemre vágyik. Ennek rengeteg oka lehet, gondolkozz el hogy régebb milyen társasági életet élt: sok barátja volt, sokat járt-e ki, vagy inkább visszahuzodó típus aki nem szeret barátkozni. Ha az utóbbi akkor nagy eséllyel elege lett ebből és megpróbál egy szerepet eljátszani annak érdekében hogy megfeleljen mindenkinek.

2015. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3/3 kommentelő

ŐT érdekli!! Ez a baj... Nem megváltoztatni akarom, csak visszahozni arra az "oldalra" ahol valakinek lehet egyénisége. Sajnos lehet túl késő van ehez. Már rá sem ismerek: ûgy öltözik mint a többi (ha van valami valakinek neki is ugyanolyan kell),mindenkit kibeszél,lett neki valamilyen hisztis-nemtörődöm stílusa és elvárja hogy mindenki azt csinálja ami neki megfelel. Belèrte engemet is. Csak pech hogy erős jellemem van és nekem senki nem nagyon parancsolhat, mindig megmondom a véleményemet, azon mondig megsértődik... Az igazságon. Van egy másik barátnőm is. Ő vele csak tavaly lettem nagyon jóban, de úgy tűnik mintha mindig is eggyütt lettünk volna. Vele àlltalában elvagyok, meg szoktunk többen is hülyülni. De én vagyok a hülye hogy segíteni akarok a szajha "barátnőmön", ő pedig hátbaszúr.

2015. okt. 18. 16:47
 6/6 A kérdező kommentje:
A barátnőm mindig is társaságkedvelő volt. Engem ez soha nem zavart, ő ilyen. Az zavar hogy ilyen szajha lett. Sablonos gondolkodású, olyan mint a többi. A szülei kiskorában elváltak, úgyhogy az anyja meg az apja megjezték a "ki kényezteti jobban a lányt" versenyt. Ma már azt csinál amit akar. Az annyja este este 6kor ér haza munkából(reggel hatkor ment), de nem mehetett aludni mert a pici lánya akart menni valahova és el kellett hogy vigye őt, évente legalább 3 pár új cipőt kap és rengeteg ruhát. Körömlakk, smink... mindent lehet, hatàr nélkül. Most persze az van hogy azt akarja hogy mi denki figyeljen rá. Nincs vele semmi baj, csak hiányzik neki két pofon. Amit sajnos ha én adok nem hat(próbáltam sokkszor). Azért köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 18. 16:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!