Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most akkor én paraszt vagyok?

Most akkor én paraszt vagyok?

Figyelt kérdés
Itt vagyok unokatesomeknal es az egyik az o szobajaban a masik a sajat szobajaban nyomja a gepet azon is egy jatekot amit en mutattam nekik. Jatszottam egy 10-20percet en is, de aztan ok elkezdtek ugy nyomni, hogy 1oraja kinn ulok a nappaliban azok meg jatszanak es egy 9perce megkerdeztek h szeretnek e jatszani mondtam h NEM majd pedig ugyanugy nyomjak tovabb de eszre is vettek h nincs jo kedvem. Paraszt viselkedesem van, h "megsertodtem" kinn ulok a nppaliban, myomom a telefonom es visszautasitottam h jatszak?

#Szrul vagyok #rohadteletbe
2015. okt. 27. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
"Az egyik a szobájában a másik a saját szobájába nyomja a gépet" :-D Innentől már látszik az agyi fejlettséged
2015. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 #Nikii ***** válasza:

Hány évesek? Mert ha még ilyen 12 alattiak akkor normális hogy egy viszonylag azért még kisgyereket ez foglal le de ha már nagyobbak akkor azért az már szerintem durván bunkóság hogy vendégük van ők meg ott játszanak és téged kizárnak (még ha meg is kérdezték hogy akarsz e)

És egy tipp: próbáld meg őket elhivni játszani pl kártyát vagy menjetek ki a szabadba sétálni vagy elmenni (ha városban vagytok) akkor egy cukrászdában vagy a plázába vagy ilyesmi. Legrosszabb esetben keresd meg a főkapcsolot a házban és kacsold le az áramot :D

2015. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ráadásul te mutattad meg nekik a játékot, és te ráadásul vendég vagy náluk, és nem csak kitúrtak, de nem is foglalkoznak veled... nem te, hanem ők a parasztok!


Mire vársz?? Vedd a kabátodat, és hagyd ott őket! Menj haza, és feléjük se nézz addig, míg tisztességgel bocsánatot nem kérnek tőled...

Keress magadnak más barátokat...

2015. okt. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat, de ugy masfel ora utan eszrevettek magukat, de azutan kb 10percel elmentem haza. utolso: vannak barataim ok az "unokatesoim". De az volt bennem, hogy ugyse veszik esxre ha elmegyek mert annyira fuggtek, varok meg fél vagy 1orat es elmegyek. majd odajott az Egyik es megkerdezte jatszanek e akkor mar nem volt kedvem, majd pedig -szerintem- buntudatbol, hogy le se szrtak, a masik lekapcsolta gepet, mintha megunta volna. Mivel nem nagyon jatszom mar ezen a jatekon elfelejtettem par dolgot es benaztam. Viszont ha jatszom vagy akarmit csinalok akkor utalom ha megmondjak mit csinaljak es term. ez tortent egybol megakarta mutatni aztan ezutan elmondtam.


lehet, h ennel hosszabban és érthetetlenul nem tudtam volna elmondani?.

2015. okt. 28. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!