Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogos a hisztije?...

Szerintetek jogos a hisztije? En vagyok a paraszt?

Figyelt kérdés

A legjobb baratnommel megismerkedtunk egy fiuval aki mind a kettonknek bejott. Idaig nem is volt gond, csak nem egyik este a fiu irt mind a kettonknek es lekezdtunk beszelgetni. A baratnom nagyon felenk vele szembe es mikor talalkoznak vagy valami nem is mer hozzaszolni se semmi. En viszont igen. A fiu eszrevette, hogy en batrabb vagyok, meg oszintebb es direktebb, ezert elkezdte velem szorosabban tartani a kapcsolatot, azaz nap mint nap beszelgettunk meg ilyenek. A sok beszelgetes meg talalkozas utan beleszerettem a fiuba. Ezt a baratnomnek nem mondtam el, mivel nem akartam, hogy megsertodjon, annak ellenere, hogy o nem is szereti a fiut, csak tetszik enki... Igen am, de ahogy a baratnom rajott, hogy a fiu tobbet beszel velem meg minden erdekes modon egybol bele szeretett. Egyszer a suliba a fiu megolelt a baratnom elott, es ezert a baratnom nem beszelt velem egy honapig, mivel, hogy o szerette a fiut es en "elvettem" tolle. Ami szerintem nem igy van, mivel nem tehetek rolla, hogy soha nem mert hozzaszolni meg minden. A fiu tudott errol az egeszrol es azt mondta, hogy ne foglalkozzak ezzel az ugyel, mivel a bartnom gyerekesen viselkedik, es azt is mondta, hogy en sokkal baratsagosabb, direktebb vagyok es hogy velem lehet ertekezni, meg minden. Egy honap utan a baratnom bocsanatot kert a viselkedeseert es en persze meg is bocsatottam neki meg minden....

Most a napokban a baratnom ismet hisztizik azert mert a fiutol kaptam csokit es o ezt megtudta, es azt mondta, hogy en hogy tehettem vele ilyent...

Mert elvileg o megint szerelmes a fiuba...

Csak az az erdekes, hogy o mindig olyankor lsz bele szerelmes amikor valamit megtud rollam es a fiurol. Amedig nem tudott semmit ossze vissza beszelgetett mas fiukkal meg talalkozott veluk, es szerintem aki szerelmes egy fiuba az nem is viselkedik.

Szerintetek jogos az, hogy hisztizik, es en vagyok a paraszt?

Mi a velemenyetek?

Bocsi, hogy hosszura sikeredett...


2015. ápr. 4. 13:26
1 2
 1/16 anonim válasza:
A barátnőd a szöveg elején még félénk meg minden, azután meg össze-vissza találkozik más fiúkkal?!
2015. ápr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
pontosan...
2015. ápr. 4. 13:31
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a barátnőddel,mert nem normális,féltékeny.Így járt.
2015. ápr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Az úgy korrekt...
2015. ápr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Marmint?
2015. ápr. 4. 13:37
 6/16 anonim ***** válasza:

Az biztosan igaz, hogy zavarja a dolog. Az is lehet h magában tartja minden érzelmét és tényleg totál szerelmes a srácba. Vagy csak irigy, féltékeny, amiért a pasas téged választott.

A kérdés csak az, Te hogyan érzel iránta. Ha a fiúval kölcsönösen vonzódtok egymáshoz, akkor miért ne közelednétek a másikhoz.

A barátnőddel ezt meg kell beszélnetek. Mondd el neki, hogy fontos neked ez a srác, ezért szívesen foglalkozol vele. Emiatt ne haragudjon rád. És hogy senki nem tehet arról, kinek ki tetszik meg...

2015. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Valószínű azért volt ezzel a fiúval félénk mert többet érzett iránta. Sokan vannak így hogy egy semleges fiúval bőbeszédűbbek, míg aki iránt éreznek valamit, azzal kicsit távolságtartóbbak, jobban meggondolják mit mondanak, imponálni akarnak...stb. ha barátnők vagytok akkor ezt valószínű elmondta volna, bár te sem mondtad neki hogy beleszerettél a fiúba, akkor nem lehet olyan szoros barátság. Fiúkon ne vesszetek össze, el kell fogadni hogy a fiú téged választott.
2015. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A baratnomnek egy reszt azert nem mondtam volna el, mert azert is hisztizett volna, mert akkor az let volna, hogy "hamarabb beleszeretett" meg ilyenek..
2015. ápr. 4. 13:43
 9/16 anonim ***** válasza:
Csak savanyú neki a szőlő, féltékeny és ezért hisztizik. És szerintem sem szerelmes a fiúba, "csak mondja". Azért elmondanám, normális ember el tudja fogadni a "vereséget", miszerint te mertél lépni, ő nem.
2015. ápr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ilyen az élet, egyszerűen aki kapja marja.

Mit gondolt? Hogy ő majd szépen csendben vár, aztán a fiú csak tesz majd valamit érte.

2015. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!