Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire paraszt?

Figyelt kérdés
Haverokkal kint vagyunk mikor elmegyek wc-re és a telefonom az asztalon hagyom.Mire visszaérek azt látom,hogy a haverom akit 13 éve ismerek vígan olvassa a facebook beszélgetéseim,majd még megjegyzi,hogy ne írjak ilyent egy csajnak mert lehet megsértem vele.Hogy az égbe jön valaki ahhoz,hogy elvegye egy ember telefonját és csak úgy a magánbeszélgetéseibe olvasson?Lehet velem van a baj,de életembe nem jutna ilyen az eszembe,semmilyen helyzetben.A barátnőmre is akármennyire féltékeny voltam,soha nem nézegettem az üzeneteit amikor tusolt...Komolyan ennyi tiszteletet nem lehet tanúsítani?
2015. okt. 20. 01:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Telefon a zsebbe akkor is ha budiba mész. Kész csoda hogy csak a barátod nyulta le és nem egy svéd menekült.

Plusz hasznàlj jelszót, így senki nem tud hozzàférni

Vagy vegyé ifont ujjlenyomat olvasóval :D

2015. okt. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tudod! Madarat tolláról embert barátjáról ismerni meg.

Vagy nem barát, vagy nem paraszt!

2015. okt. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kommunikáld le vele.

Ha 13 éve ismernék valakit én is iszonyatosan nyílt lennék már.

Kibashzottul túlreagálod és látszik büdös ég világos szinte semmi tapasztalatod nincs ha ez ennyire felháborít.

Beszéld meg vele, ha 13 év alatt nem sikerült ennyire megismerni, tegyél érte...

What's hard?

Válaszolva pedig, mindenki más és ez rohadtul nem volt nagy parasztság.

2015. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Túl azon, hogy ez szerintem is bunkóság, a részedről viszont hatalmas felelőtlenség úgy otthagyni a telefont, hogy bejelentkezve maradsz mindenhova. Sokkal nagyobb kárt is okozhatott volna, ha akar.
2015. okt. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A saját feleségemnek se nézném el, hogy kotorászik a telefonomban, nem hogy egy barátnak. Bocs, de ez igenis parasztság volt a részéről. Én se fogdosok meg minden széjjelhagyott mobilt, meg olvasgatom más levelezéseit.
2015. okt. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De nagy probléma... Katasztrófa! Jelentsd fel!

Amúgy...nagy cucc. Ha 13 éve haverod nem tudom mit kapod így fel a vizet, én velem is volt ilyen suliban. Sőt fb-re posztoltak nevembe dolgokat. És nevettem, ennyi. Meg olvasták üzeneteim, és nem csináltam nagy ügyet belőle.

2015. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs, nem #3, hanem #6
2015. okt. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7: "Hagyd elő a kártyádat is, hadd vegyek valamit a nevedben, azon is nevethetsz majd."

- Oké, csak közlöm a kártyához a kódom is kéne. Nem? Ne provokálj inkább okoska.

A másik dolog,

"Azért több komolyságot várnék ilyen témában mindenkitől, mindkét oldalról, nem ártana az adatvédelmi szabályokkal tisztában lenni."

- Igen! 13 év haverság-barátság között az adatvédelmi szabályok is állnak. Mikor már egymásról sok dolgot tudnak, olyat is biztos ami nem törvényes, gyerekcsíny bármi. De te akkor is egy törvénykönyvet hoznál fel. Jó barátaid lehetnek neked is...vagy jogász vagy?

2015. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Xyrot ***** válasza:
Ha zavar ennyire nyugodtan közöld vele és kérd meg, hogy többet ne csináljon ilyet. Bár mondjuk én az ilyen régi barátaimra nem haragudnék meg ha ezt tenné, mivel tudnám úgy sem élne vele vissza..
2015. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"mivel tudnám úgy sem élne vele vissza"

jaja, csak nehogy egyszer összevesszetek, hidd el,jártam már így 20 év batárság után

2015. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!