Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Olyan mintha legjobb barátnőm...

Olyan mintha legjobb barátnőm kerülne, megunott vagy mi lehet szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szakított párjával és vissza költözött szüleihez.

Így közel vagyunk egymáshoz konkrétan 10 percnyire.

Mikor vissza költözött annyira mondta,hogy na vissza térnek a régi idők,mikor munka után együtt lógunk.Megyünk majd bulizni,meg minden a régi lesz. Tudni kell régen szinte minden nap együtt voltunk,havonta 2x-3x mentünk bulizni,vagy csak valamelyikünknél ittunk, hülyültünk.


Mióta vissza költözött kb 3 hete.Teljesen olyan,mintha kerülne,vagyis nem jó szó rá.Inkább nem keres annyira.

3 hétben ha 4x találkoztunk.


Akkor haverjaival,meg neten megismert emberekkel félnapokat együtt van,persze én van,hogy fél 1 napig semmit nem tudok róla,mert hívom,írok semmi reakció.

Bezzeg ha én fél órán belül nem válaszolok,én vagyok a szemétláda,meg minek nekem telefon -.-

Akkor most is bement exéhez és együtt ittak hajnalokig,úgy,hogy hajnal 5 kor kell kelnie,beérjen melóhelyére.Ezt nem tudom hová tenni.


Alig hív, csak hülyeségekkel,rólam nem is érdeklődik. Abszolút nem irogatunk egymásnak.Úgy érzem mintha én már nem lennék számára fontos. Én ezt mondtam neki,erre meg ő ezt észre sem vette,meg kitalálom.


Nem tudom mit tegyek. Én se vegyem fel a telefont mikor hív? Vagy ne írjak vissza neki? Most úgy érzem ez már nem barátság ami az utóbbi 3 hétben van,hogy mindig mindenki olyanok is akiket 2 napja ismer fontosabbak mint én aki már évek óta barátnője és mindig mellette állt!!!

Nekem szükségem van beszélgetésre akkor haverozik,nem elérhető.Ő meg ha vmit akar,tegyem szabaddá magam,ne csináljak semmit csak vele legyek és stb.

Olyan mintha neki mindent lehetne,nekem semmit. Eddig nem volt ilyen.Nem tudom mi a tököm történt a 3 hétben.

De mint írtam beszéltem vele erről és annyit mondott.Ő ezeket nem vette észre,meg csak kitalálom -.-


Szerintetek?


2015. nov. 8. 11:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem eldobni akarom a barátságot hanem vhogy megoldani a problémát,csak tanácstalan vagyok. Nem tudom hová tenni ezt a 3 hétet amiben furán viselkedik.
2015. nov. 8. 11:41
 2/12 Blade Bone ***** válasza:
Hát ha te is ugyanezt csinálnád, az gyerekes dolog lenne és nem szép dolog felhozni amit te teszel érte, mert elvileg barátnője vagy jóban rosszban, most lehet épp rosszban vagytok, mert neki túl kell tennie magát egy kapcsolaton vagy mittudomén, és ha te most hátat fordítasz neki akkor szerinted mit fog gondolni? Azt hogy nem lehet rád számítani ha baj van. Persze lehet, hogy igazad van és nem akar már barátkozni, de ezt inkább bízd az időre. Ha még sokáig ezt nyomja akkor mindenképp szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert akkor már amúgy sem rajtad múlik vagy múlott ez a barátság. :/
2015. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tudom,gyerekes lenne.

Én nem hoztam neki fel semmit,csak ide írtam ki :)


Adok neki még 2 hetet,ha nem változtat újra figyelmeztetem,ha utána sem változik akkor muszáj lesz hagynom :/


Én nem fordítok hátat neki.Csak igazságtalannak érzem,hogy ha nekem szükségem van rá akkor ő másokkal van,meg majd megbeszéljük. Bezzeg mikor ki kell öntenie a szívét,lelkét akkor én érjek rá,én dobjak el minden programot,az nem ér rá. De én az én bajaim ráérnek,az övéi nem.

Nem tudom hová tenni ezt. Túl van már a volt kapcsolatán,mert már ismerkedik. Persze,hogy tegnap az exénél aludt és iszogattak,na azt mondjuk nem tudom hová tenni. De ő tudja,nem szóltam bele.

2015. nov. 8. 12:30
 4/12 Blade Bone ***** válasza:

Akkor ez így rendben, :) elég szerinted ez a két hét amit mondasz?

Hát nem tudom, én azt gondolom, hogy ez nem jelent semmit, hogy ismerkedik. Láttam már példát ilyesmire, ami végül úgy végződött, hogy a lány visszament az exhez, mert nem tudta elfelejteni. Szóval ezzel csak azt szeretném mondani, hogy nem megy az olyan hamar, és lehet emiatt rohan bele új ismeretségekbe. :/

2015. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Engem inkább nem az zavar,hogy ismerkedik vagy az exével van.Nem szólok bele,elmondtam a véleményemet ezekről, ennyi.Csupán az zavar,hogy ez miatt hanyagolva érzem magamat.Mikor szükségem lenne rá akkor ő mással csinál programot,de ha neki van kiadandó problémája mindegy milyen progim van,mondjam le miatta. Volt párszor,hogy elcsúsztattam meg átraktam a progikat,mert sírt a telefonba én meg jó barátnőként őt raktam első helyre.

De az utóbbi hetek nekem furák.


Mindegy adok még pár hetet. Tegnap szerencsére tudtunk találkozni,persze mint kiderült az egyik haverja akivel lóg az utóbbi időben külföldön van,akivel randizott meg össze vesztek vmin vagy mi és most nem beszélnek. Így mivel itthon volt,feltételezem unatkozott rögtön hívott,menjek át beszélgetni.Beszéltünk. Jól telt az este szerencsére.

De ez a bajom vele,hogy mikor együtt vagyunk rohadt jól telik el,jókat beszélünk,nagyon elvagyunk. Nem értem miért kell ez a hanyagolás?!


Na mindegy várok pár hetet hátha rendeződnek a dolgok :)

2015. nov. 9. 17:36
 6/12 A kérdező kommentje:
2 hétet várok,majd figyelmeztetem majd újabb 2-3 hetet adok neki és ha akkor sem változik semmi,akkor nagyon fájón véget vetek ennek :( nincs értelme,hogy jön pár új ember az életében engem meg leszar.Aztán ha az új emberek elfoglaltak vagy bemondják az unalmast,akkor elővesz.
2015. nov. 9. 17:39
 7/12 Blade Bone ***** válasza:
Értelek, de ez a hanyagolás simán eredhet ebből, hogy nem tudja úgymond elengedni az exét, és emiatt azt hiszi, hogy majd egy másik kapcsolat elfeledteti vele. Vagy esetleg pótolja a hiányát. Szakítás után nem mindenki találja meg rögtön a helyét. :) Ismerős amúgy ez az érzés, én is jártam már hasonlóképp és a türelmesség az használt. Persze nem tudjuk itt most mi a fő ok, de azért Kívánom hogy minden jóra forduljon. :)
2015. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Ez csupán egyszerű kihasználás, nem több, és sajnos hagyod is. Nem szabad. Én jártam már így sokszor, és nincs ezeknek jó vége.

Nem lehet a szakításra írni azt, hogy valakinek azonnal ugrani kell, ha baja van, de ha neked lenne rá szüksége akkor meg jön a: "Jaj, bocsi, nincs most időm, majd még megbeszéljük, okés?"

Nem is azt mondom, hogy mindig készenlétben kell lennie az embernek, ha a másik füttyent, de egy régi barát megérdemel legalább annyit, hogy az új ivócimborák elé kerül... Ha nem így van, akkor sajnos nem is voltál igazán fontos neki, vagy csak eltávolodott tőled, és lábtörlőnek még megteszed. Bocs, ha azóta megoldódtak a dolgok, és esetleg hülyeséget írok, de a leírásodból eléggé ez süt.

2015. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Mintha rendeződni látszana a dolog :) Beszéltünk sokat,elmondtam bajaimat vele kapcsolatban. Megpróbál figyelni,sűrűbben írni és keresni stb. Ma is találkozunk este.

Elmondta,hogy ismerkedni szeretne,mert nem bírja ki pasi nélkül. Viszont mondtam,hogy ennyire azért nem kéne görcsösen keresgélnie. Na mind1 én türelmes vagyok,eléggé sokáig. De ha betelik a pohár és mint írtam hetek múlva sem rendeződik. Akkor hagyom. Eddig nem volt gond,párkapcsolatai mellett is mindig tök sokat beszéltünk,lógtunk együtt. Annyi volt,hogy mondta este 6-7 körül mikor a párja haza ér,nem valószínű,hogy vissza ír,mert nyilván vele fog foglalkozni. Ezt tökre elfogadtam és meg szoktam,természetesen.De írta is,hogy x haza majd beszélünk.


Pont ezért volt fura,hogy ennyire hangol,pedig párkapcsolatban sincs :D


Remélem rendeződik,mert úgy látszik minden oké,csak valóban nem tette túl magát az exén és keresi az igazit.

2015. nov. 11. 17:15
 10/12 Blade Bone ***** válasza:
Na, akkor ez már legalább valami haladás, és így hogy ő is hajlik a dolgok rendbehozására, biztosan minden okés lesz. :)
2015. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!