Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mert neznek a fiuk levegonek?

Mert neznek a fiuk levegonek?

Figyelt kérdés
Mar regota eszre vettem hogy en a fiuk szamara lathatatlan vagyok! 14 eves vagyok es nem volt meg baratom. Luzernek erzem magam! Pedig minding kedves vagyok hozzajuk. De mi lehet velem a gond? A valaszokat elore is koszonom!

2015. nov. 12. 21:18
 1/6 anonim válasza:
14 éves vagy minek még pasi? Mivel lesz jobb? Amúgy nem lehet hogy idegesíted őket? vagy valami hasonló. De kitudja
2015. nov. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lúzer is vagy elhiheted. 14 évesen ilyeneken kattogni.
2015. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még a pasizáshoz Krisztina vagy Krisztike hogy is szólítsalak téged? Nos fiúsan vagy lányosan öltözködsz? ez nem számít csak különösebb képpen érdekel :D másodszor lehet hogy észre vesznek téged a fiúk csak neked nem tűnik fel vagy válogatós vagy hidd el én egyáltalán nem vagyok jóképű mégis annak tartom magam te milyennek érzed magad? szépnek? mert nézhetsz ki bárhogyan valakinek biztos szép vagy és ha még mindig nem lenne érthető mit akarok neked leírni akkor közlöm csak az a lúzer aki hagyja magát és mások véleménye szerint él ha csak a saját véleményed esetleg a családodé számít akkor mindegy hogy öltözködsz milyen menő vagy elvégre ha megtalálod a fiút aki szeret és akit persze viszont szeretsz nem a külsődbe szeret bele hanem a belsődbe és te is abba aki mert ha csak a külsejébe szeretnél bele olyan lennél mint a többi lány egyszóval egy r.b..c :)
2015. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem is levegőnek néznek,de hidd el az életben vannak sokkal fontosabb dolgok. Próbáld magad lefoglalni valamivel, sportolj vagy bármi hobbi. Egyszer majd besétál az életedbde valaki, aki tökéletesnek fog tartani :)
2015. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok. Az emberek szerint én szép vagyok, nagyon sok ember ír rám közösségi oldalakon, az emberek utánam fordulnak, stb. De ennek ellenére még nem volt barátom, soha nem csókolóztam. Mert minek? Főleg 14 évesen??? Ráérsz még szexuális életet élni. Undorítóak az ilyen kapcsolatok. És sírnak a kislányok, hogy jaj, öngyi leszek, megcsalt a 14 éves pasim. Te jézus úristen.
2015. nov. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,es igazatok van minek 14 evesen pasizni.?
2015. nov. 13. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!