Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen barátság ez szerintetek...

Milyen barátság ez szerintetek? Ti keresnétek ezt a lányt ezek után?

Figyelt kérdés
Jóban vagyok négy lánnyal még a középiskolából. Egyikőjükkel van a probléma: már a középiskolában is ha volt pasija, akkor kb. mi ejtve voltunk. Ez akkor még nem jelentett különösebb gondot, mert két kapcsolata volt abban az időben. Főiskola óta viszont teljesen eldurvult a helyzet. Egyik kapcsolatból esik a másikba. Általában 1-2 hónapig tartanak ezek a kapcsolatok. Amíg kapcsolata van velünk alig foglalkozik, vagy kb. mintha ő tenne szívességet ha mégis eljön egy találkozóra pl.: eleve késve jön, másról se beszél csak a kapcsolatáról, elsőként megy el, közbe is a telefonját macerálja, nem - e ír neki/hívja. Bezzeg ha vége kapcsolatnak akkor neki mindent lehet: azonnal találkozni akar, ha nem érünk rá, megkapjuk, hogy be vagyunk savanyodva. Pedig csak arról lenne szó, hogy aznap nem, de hétvégén már igen. Ilyenkor bunkózik velünk, utólag se kér bocsánatot, hanem megmagyarázza, hogy rossz kedve volt a szakítás miatt. Legutóbb megbeszéltük egy köremailben hogy találkozunk, mindenki időben megírta, hogy mikor jó neki, ki hová szeretne menni. Ő hallgat egyedül. Aztán beírja, hogy menjünk abba az étterembe, ahol az épp aktuális párja dolgozik, mert, hogy ő meg akarja lepni, . Az étterem abszolút nem a mi árkategóriánk, úgyhogy leszavaztuk.Végül az utolsó pillanatban lemondta a találkozót. Pár hét múlva megint körüzenet váltunk, hogy mikor kéne talizni, ő nem reagál semmit. Írtunk neki, hogy mikor jó, erre sincs válasz, közben mutatja az oldal, hogy látta az üzenetet. Fent van fb cseten, direkt online vagyok de nem ír rám, tudom, hogy a többiekre sem! Én már nem szívesen írok rá, mert már jó ideje csak én írok, ő alig válaszol, közben beírja, hogy bocsi csak xy-al csetelek. Próbáltuk már megbeszélni vele, hogy ez nem jó, de egyik fülén be, másikon ki. Pár hónapja én rákérdeztem , hogy van - e valami konkrét probléma amiért így mellőz minket, de semmi érdemlegeset nem mondott. Sőt akkor hagytuk kicsit, aztán ő kezdett keresni minket, csak ugye rövid ideig tartott. Semmi se érdekli csak az aktuális kapcsolatai pl.: ha mi mondunk neki valami fontosat azonnal elfelejti (de szerinte ez így rendben) ha ő mond valamit a kapcsolatáról és nem emlékszünk, annak sértődés a vége. Megsértődik azon is, hogy nem tudjuk hány kapcsolata volt, kik voltak, pedig tényleg követhetetlen... Kb. úgy áll hozzá, mintha mindegyik élete szerelme lenne, mindez 1 randi után. Lehet beteges, belegondolva, de ő nem akar változtatni ezen, szerinte ez így jó.Mostmár legalább 1,5 hónapja nem beszélünk (mással se beszél a baráti körből), nekem sokszor eszembe jut, fordítva, őt ismerve kétlem. Én már nem vagyok biztos benne, hogy ez barátság, szerintem már jóideje nem...csak ugyanakkor 10 éve barátok vagyunk már, tehát sajnálom, hogy lassan vége, de ő az aki nem fektet bele semmi energiát...
2015. nov. 16. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyetekben simán kihagynám a következő találkozóból, majd keres titeket, ha hiányol. :)
2015. nov. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A kapcsolatok jönnek és mennek legyen az párkapcsolat, barátság, haverság vagy bármilyen viszony két vagy több ember között. 10 év ide vagy oda, ami nem megy azt nem kell erőltetni. Idővel ő is belátja majd, hogy nem volt megfelelő a viselkedése vagy az életvitele csak mire ő rá fog jönni addigra valószínűleg késő lesz és már hiába akarja, hogy minden a régi legyen (te/ti is hiába akarnátok).
2015. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ebből nagy ügyet csinálni.

Hívjátok, ha nem megy, akkor nem megy. Nem kell rajta kiakadni.

Majd legfeljebb, ha sose megy el a talikra, akkor nem hívjátok többet.

2015. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!