Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haverom mitől lett ekkora...

Haverom mitől lett ekkora rinyagép? (19/F)

Figyelt kérdés

Mostanában mindenért picsog. Kicsi a karja, nulla a formája, alacsony, nincs önbizalma, nincs kedve bulizn menni blablabla... Mensizik, vagy valakik bekattannak néha? Én sose szoktam mondani, ha ilyen bajom, nem terhelem ilyen hülyeségekkel a másikat majd minden nap.


Régebben nem volt ilyen, szerintetek ez idővel elmúlik, vagy kell neki valami kezdő lökés, hogy kijöjjön ebből az általa kreaált gödörből?



2015. nov. 15. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Az én legjobb barátom is kezd már az idegeimre menni. Ha legalább érdekes problémái lennének, vagy nem ugyanazt mondaná el 20x
2015. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha zavar, hogy a másik elmondja nektek a problémáját, akkor ne nevezzétek magatokat a barátjuknak, mert nem vagytok azok. Egy BARÁT századszorra is meghallgatja ugyanazt, és nem beszéli ki a háta mögött a másikat meg fikázza az internet. Baromi nagy parasztok vagytok és éretlenek.
2015. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*interneten
2015. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
szerintem se szép dolog egy barátot inkább a kibeszélni. nekem is voltak ilyen depressziós időszakaim és legalább kiderült, ki állt ki és maradt mellettem. sztem találkozz vele kettesben és kérdezd meg, mi a baja, miért gondolja ezeket és segíts neki önbizalmat adni, ne pedig eltaszítsd... ha kicsinek érzi a karját, menj el vele párszor emelgetni, súlyzózni és mondd neki, hogy már kezd formásodni, ilyenek és utána helyrejön
2015. nov. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ha a családjával vagy valami fontosabb dologgal lenne baja nem zavarna, de a múltkor 20 percig panaszkodott arról, hogy valaki nem rakott ki egy vesszőt egy mondatban
2015. nov. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

+1 az előzőnek.


Ha valami fontos, vagy komoly ügy miatt lenne szomorú, meg depis. Megérteném. De folyton felhozza újra és újra ugyan azt a problémát, de nem változtat rajta.


EBtw. Szerintem egy barát nem arról ismerszik meg, hogy kiskutyaként kiszolgálja a másikat, meg bókol neki. Én segítettem, beszélgettem vele többször. De azt látom, hogy a siránkozáson kívül semmit nem tesz az ügy előrehaladásáért.

Most akkor még 1x halgassam meg? Mert ha nem akkor undorító féreg ember vagyok, nem barát?


Arra nem gondoltok, hogy ez nekem mekkora csalódás? Hogy segítek neki, támogatom. De ő semmit nem tesz. Tök fölöslegesen időt és energiát ölök bele, ő meg kihajítja a kukába.


Egyébként együtt szoktunk menni edzeni, már vagy másfél éve. És jó formája van, csak elvárja, hogy amikor álszent módon sopánkodik akkor én az egekbe dicsérjem.

2015. nov. 16. 13:45
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Biztatni kéne, kicsit talán fényezni az egóját. Mondd neki, hogy Isten gyermekei vagyunk, és nagyon királyak. Ja meg hát hogy például értékelje inkább azokat a dolgokat, ami nekije megvan, de pl másnak még az sincs, ami neki esetleg alap dolog, és akkor annak próbáljon örülni. Én asszem támogatni kéne őt érzelmileg, meg lófrálni vele, elterelni a figyelmét a problémáiról, hülyülni valahol esetleg, ahol sokat nevethet, és nincs ideje a problémáival foglalkozni.
2015. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most, hogy a kérdező konkrétabban leírta, hogy mi a gondja a barátjával, meg lehet érteni, hogy nem ő a szemét, utolsó alak, amiért kiírta a kérdést.


Figyi én azt mondom, hogyha a haverod, nincs mit vesztened és mondd meg neki a tutit.


Ha barátod, akkor is érezned kell, hogy mennyi érdemes foglalkoznod vele és feltenni magadban a kérdést, hogy fordított esetben ő is foglalkozna-e ennyit veled. De attól független megírhatod neki a véleményedet szépen megfogalmazva és megkérdezheted, hogy valójában mi a problémája.

2015. nov. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

Legjobb barátnőmnél is van ilyen.

Nem tartom magamat rossz barátnőnek,amiatt,hogy unok egy-egy panaszkodást.


Ő is panaszkodik már egy-egy dologról,de nem változtat rajta,pedig én még segítenék is és mindig is segítettem neki. De én sok időt,energiát fektetek bele. Aztán ha már sokadjára sem képes változtatni,de panaszkodni igen.Akkor nálam is betelik a pohár.



Most lett nem rég vége egy kapcsolatának.Mondja, ő aztán nem fog pasizni,elege van meg kihasználják,meg nem szerencsés a párkapcsolatokban. Én mondtam,hogy akkor egy időre függessze fel az ismerkedést,fordítson magára több időt,keressen egy hobbit.Felajánlottam,hogy jöjjön velem kisebb kirándulásokra a kutyáimmal együtt.Telefon nélkül!! Remek kikapcsolódás.Meg amúgy is sokat stresszel munka,család és pasik miatt. Szerintem ha lenne egy dolog amivel le foglalná magát akkor nem stresszelne ennyit


Mondja ezt kéne,de nem tesz semmit 3 ismerkedős applikáció le van töltve éjjel nappal pötyögi a telefont,úgy hogy ott vagyok vagy épp telefonál. El megy randizgatni,ismerkedni. Egyszerre több sráccal tartja a kapcsolatot.

Nekem ez meg kezd unalmas lenni.Mikor 1 órán keresztül csak pötyög és telefonál én meg felállok,mondom megyek haza,mert nem azért jöttem,hogy üljek az ágyon mellette és nézzem ahogy pötyög,beszél,még ő van megsértődve -.- 1x-2x oké,de többször...

Ja és ezek közbe is szapulja a férfiakat,na már most akkor szar barát vagyok ha már 3. hónapja,hogy ezek mennek és elegem lett.


Szerintem van egy pont amikor már nem kell elviselni a rinyálást,főleg úgy,hogy vannak emberek akik segítenének neki,csak lusta lépni. Évek óta mellette álltam,szarban,jóban is.Hajnalban felhívott,hogy kísérjem el ügyeletere, mert szarul van,gondolkodás nélkül pattantam és rohantam hozzá.


Kérdező,azt vettem észre,hogy mostanában az embereknél divat a panaszkodás.

Vagy dicséred,hívod bulizni még ha 10-edjére is nemet mond. Vagy pedig hallgatod tovább és bólogatsz.Mindkettő unalmas,de mást nem tudsz tenni.

Szerintem idővel elmúlik. Amikor már érzik az emberek,hogy saját maguktól rosszul vannak,akkor változnak meg.Szerintem idővel meg fog ő is.


Barátnőm is sír,hogy kövér (mondjuk nem az szerintem,persze 2-3 kg-t ledobna még jobb alakja lenni,de nem vészes),de semmit nem tesz érte. Este 10 kor is képes csokit,csipszet enni. Múltkor kivettem a kezéből,mondtam nem kéne.Itt panaszkodsz,de semmit nem teszel,hogy fogyjál.Erre csak annyit,hogy igazad van.


Szerintem majd elmúlik ez,ha már maguktól rosszul lesznek.

Ilyenkor tényleg jobb dicsérni,bókolni neki meg pozitív lenni,de nehéz :D :D Én se tudok mindig az lenni.

2015. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kigyúrtátok azóta magatokat?:-D
2018. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!