Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hármas barátság. Miért?

Hármas barátság. Miért?

Figyelt kérdés

Szóval, gimnáziumi éveim utolsóját taposom. Sosem tartottam magam igazán társasági középpontnak, de mindig akadtak barátaim. Az első évben találtam egy igazán jó barátot, azonban megbizhatatlannak bizonyult, ezért a kapcsolat megszakadt. Ezután új barátokat kerestem és az évek alatt kialakult egy hármas barátság. Az elején úgy tűnt minden rendben, azonban mostanra úgy tűnik ki lettem rekesztve. A helyzet az, hogy egyiküknek (véleményem szerint) elég fura karaktere van. (Erre csak mostanában jöttem rá) Tavaj előtt volt egy legjobb baratnője, (akkor még a "harmadik" nem volt jelentős) akivel rengeteg időt töltött együtt, viszont a kapcsolat megromlott, főleg mert velem több időt töltött akkoriban és a másik lány féltékeny lett. Ennek akkoriban örültem és most már jóban vagyunk.

Ekkor jött a "harmadik". Sokáig jóban voltunk 3-an, de mostanában ki lettem szorítva. Közös programokat szerveznek nélkülem (pl. Elmennek Budapestre, illetve külföldre/Balatonra nyaralni). A magánügyeibe mindig beavatja, nekem viszont nem mond semmit, mondván ez túl "intim" (nem értem a szóhasználatot). Ha mondjik megbeszélem vele, hogy nézzünk meg valamit moziban két nap múlva közli, hogy ő már megnézte a másik leányzóval. Egész nyáron nem beszéltünk, most is csak ritkán. Időközben lett egy barátja róla sem tudok semmit. Én pedig más emberekhez fordultam (köztük a lányhoz, akiről az elején írtam). A múltkor sikerült komolyan beszélnünk, akkor azt mondta én vagyok az egyik legközelebbi barátja, én ezt mégsem érzem. Inkább már álbarátságnak tűnik. Szerintetek miért távolodtunk el ennyire? Szinte egyik napról a másikra? Ti mit tennétek? Illetve mi a véleményetek a helyzetről?



2015. nov. 17. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben vagyok én is. Azt hiszem velem van a baj, nem vagyok elég érdekes vagy mittudomén. Engem is érdekelnének a válaszok
2015. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3-as barátságoknál ez gyakran előfordul lányok esetében.

A fiúknál valahogy jobban működik a nagyobb csoportos baráti kör, nálunk valahogy többször áskálódás meg elszeretés van.

Az oka talán az, hogy mi inkább egy emberhez tudunk jobban kötődni, de nem értek hozzá, csak találgatok.

Én is voltam ilyen helyzetben, és tudom milyen kellemetlen. Szerintem ha menni akar, akkor hagyd menni. Felesleges kapálózni, mikor egyértelműen ejtett az új, izgalmasabb lányért.

Intim téma alatt tuti szex vagy hasonló van, amiben lehet a másik lány jártasabb nálad.

Keress olyat, akinek te lehetsz a legjobb barátja és nem csak biztos pontnak kellesz, mikor épp unatkozik.

2015. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Igazából szerveztünk volna egy programot, majd közölte, hogy nem tud jönni, mert dolga van. Kérdeztem, hogy nem lehet halasztani vagy nagyon fontos, Erre kaptam a választ, hogy intim. Ami, mint később kiderült ruhavásárlás volt. :)

2015. nov. 19. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!