Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk, veletek történt már...

Fiúk, veletek történt már olyan, hogy tesi óra után megszagolta a barátod a zoknidat vagy a lábad, cipődet?

Figyelt kérdés
barátok,barátság

2015. nov. 21. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem volt.

De a barátodnak szerinteem lábfétise van :D

2015. nov. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, veled volt ilyen?
2015. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Nyolcadikos koromban az egyik osztálytársam, akinek velem szemközt volt a helye, mindig megbámulta az öltözőben amikor tesi előtt a zoknimat átvettem és utána is, amikor a büdös tesi zoknimat levettem. Az volt a furcsa, hogy egyszer a zoknim átkerült a padlón hozzá, ő meg amikor felvette, megszagolta mielőtt visszaadta volna. Utána rákérdeztem, hogy mi volt ez, azt mondta hogy lábfétise van, szereti a fiú lábakat nézni. Egyszer meg is kért szünetben, hogy a WC-ben mutassam meg neki a talpamat. Megtettem, ő meg megsimogatta, aztán ennyi volt.Később arra kért, hogy megcsikizhessen, de ebbe már nem mentem bele.
2015. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!