Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem fogadnak be, mit tegyek?

Nem fogadnak be, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy fél éve kerültem új iskolába (egy összeszokott osztályba), hatodikba. Velem együtt egy fiú is jött (nem ismertem), és őt a fiúk nagyon hamar befogadták. A lányok engem még nem annyira. Eddig két lány barátkozik csak velem, és én kezdtem velük barátkozni (amúgy hozzám sem szóltak). A többiek is néha, ha megszólítom őket beszélnek velem, de amúgy is látszik, hogy nem kedvelnek annyira, és egymással sokkal jobban érzik magukat. Mit tegyek, hogy ez változzon? Én változzak meg, vagy várjak? Vagy talán az a baj, hogy én kezdtem velük barátkozni, és nem ők velem? Esetleg a kinézetemmel, személyiségemmel van bajuk? Köszi, ha válaszoltok!

2015. nov. 24. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Kinézet és barátozás közt nincs összefüggés.

Ha normális személyiségü vagy s nem barátkoznak veled, így jártak. Várj de ne gyakorolj nyomást rájuk. Ne erőlködj. Ha gyökerek( és osztályod nagyja az), ne érdekeljen.

2015. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Hidd el, a kíváncsiság hamarabb viszi majd közelebb hozzád őket.
2015. nov. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. nov. 24. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismeros az erzes :) de en nem is vagytam ra h sokan korem gyuljenek :D a felet el is hajtottam. Ha baratkozni akarsz legy aranyos es figyelj hisz a belso megerzes sose csal :) egybol erezni fogod h pl o jo ember, o nem, o megint jo ember stb :D a felszines gyikarcuakat ne engedd kozel csak artanak, akin erzed h semmi rosszindulat sem uralkodik --> tiszta oszinte baratod lehet :) ritka az ilyen becsuld is meg majd :) 19/L
2015. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!