Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk, nektek mit jelent a...

Fiúk, nektek mit jelent a legjobb barát?

Figyelt kérdés
Kit neveztek legjobb barátotoknak? Miket beszéltek meg vele? Elmondjátok neki a legféltettebb titkaitokat is? Vagyis lelkiztek is? Meg ilyen nyálasabb témák, meg minden. Fiúkra lennék kíváncsi!

2015. nov. 25. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy közösen csinálunk programokat/szórakozunk. Ha gond van támogatjuk egymást. Semmi lelkizés, arra nincs szükségünk...
2015. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Közös programok, hülyülések. Kiállunk egymás mellett bármi van. Megbeszélhetünk bármit. Ha jó dolog van együtt örülünk ha rossz együtt szomorkodunk.

Lelkizés az függ attól hogy neki milyen a személyisége, és mennyire bízok meg benne. A jelenlegi legjobbakról tudom, hogy a fenti dolgok mind igazak rájuk, és tudom hogy vannak annyira érettek, hogy lehessen velük lelkizni (akadnak családi problémák, csaj problémák, megbeszéljük miről mi a véleményünk stb.).

2015. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lelki dolgokat nem beszélünk meg részletesen, legfeljebb felszínesen megyünk ebbe bele. Nagyjából tudjuk ki hogyan áll lelkileg, de a részleteket mindenki megtartja magának. A beszédtémák általában a közös érdeklődési körök, nők, esetleg néha komolyabb dolgok is. 22/f
2015. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Szeretnék olyan fiú barátot, akivel lehet lelkizni, viszont manapság nagyon kevesen alkalmasak/hajlandók erre. Az első válaszolóhoz hasonlóan a legtöbb srác úgy van vele, hogy "fú hát én férfi vagyok, nincs lelkem, nekem csak felszínes haverok kellenek, akikkel jól leiszom magam aztán kész". Én viszont sajnos pont nem ilyen vagyok, és nagyon szeretnék egyetlen igazi barátot, akivel kölcsönösen tudnánk egymásra számítani a nehezebb időkben. Ugyanakkor szerintem elég fontos az, hogy valamiben egyezzen az érdeklődésünk, bár sokan mondják, hogy az ellentétek vonzzák egymást, viszont a nagyon nagy ellentét konfliktusokat és téma nélküliséget okozhat. Persze, az sem jó, ha mindenben ugyanazt látjuk. A legjobb talán az lenne, ha kölcsönösen elfogadnánk egymás érdeklődési körét, még akkor is, ha minket az nem feltétlenül érdekel. A legféltetettebb titok viszont azért legféltetettebb titok, hogy ne mondjuk el senkinek, ugyanis szerintem vannak dolgok, melyek attól, hogy elmondom valakinek, attól megoldódni nem fog.

Nagyon szeretnék lelkizni egy fiúval, én ugyanis baromi érzékeny és kötődő vagyok. Sokan ezt már b-ziságnak tartják, és igazán csak az értheti meg, hogy nem az, aki hasonlóan gondolkozik/érez. Ugyanis testileg nem vonzódom egy férfihoz sem, és párkapcsolati szinten sem tudnék gondolkozni, viszont lelkileg szeretnék egy erős és mély barátságot.


Sokan hibbantak, b*zinak vagy más világban élőnek tartanak, és jobban belegondolva, nem hogy legjobb barátom nincs, hanem úgy igazán barátaim sem. Persze, tudom, hogy én vagyok az elcseszett, s ezt szenvedni is fogom életem végéig.


23f

2015. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves 4#, nekem ilyen célra inkább egy barátnő kéne, vagyis lehet, hogy alkalmasabb erre. (#3 vagyok)
2015. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Érdekes, mert sokan anti-alkoholistának mondanak, mivel semmilyen alkalomból nem iszom alkoholt. Az előítéleteid tartsd meg magadnak! 1-es voltam
2015. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy kit nevez legjobb barátjának az ember az egy elég összetett dolog és nem igazán lehet körülírni hogy ilyen meg olyan, egyszerűen több oknál és közös szálnál fogva egy nagyon szoros kapcsolatot jelent.

Nem kell minden nap órákat beszélnünk, de tudjuk hogy számíthatunk egymásra, ezen kívül jól elütjük az időt, akár szervezett program nélkül is.

Lelkizni persze szoktak az emberek de ez más jelent mint a nőknél. Nyilván mindenkinek szüksége van arra hogy megossza valakivel a problémáit, ugye nem csak abból áll az élet hogy hú de jól érezzük magunkat hanem van amikor az ellenkezője az igaz, és ilyenkor segítjük a másikat, nem kell kérnie sem. Azonban amikor férfiak beszélnek meg problémákat akkor nagyobb hangsúly van a racionális problémamegoldáson, azaz hogy "szerintem ezért meg azért ez meg az lenne a megoldás, segítek kivitelezni" mint az érzelmeken. Természetesen jelen van az is, csak másképp, de ezt amúgy is személye válogatja vannak érzelmileg zárkózottabb és nyitottabb emberek is.

2015. nov. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam a legjobb barát az aki feltétel nélkül minden körülmények között mellettem áll, számíthatok rá és mindent megtesz ha tudja hogy gondom van..és fontos hogy érezzem hogy ezt viszont is így tenném. Nekem kettő ilyen barátom van összesen. Pl: tavaly egy horvátországi nyaralást szakítottam félbe mert tudtam , hogy csak én tudok neki segíteni. Ugyan ez a személy hitelt vett fel a házára hogy vég törleszteni tudjam az lakásom. Ezt nevezem én barátságnak.
2015. nov. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Roland G. ***** válasza:
Barát az aki jóban-rosszban mellettem van,számíthatok rá mindig.Nem könnyű ilyet találni manapság,de ha van,az nagyon nagy kincs.A lelkizés általában a nők szokása,fiúknál/férfiaknál ez nagyon ritka.Az előttem szóló elmondta a lényeget.
2015. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!