Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek barátokat?

Hogy szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
az helyzet hogy nem nagyon vannak barátaim,a suliba van egy néhány , de azon kivül semmi.És egy másik városba járok suliba ezért velük nem nagyon tudom tartani a kapcsolatot és így nagyon unalmas az életem,hazaérek a suliból és végig otthon vagyok ,másnap ugyanez.Olyan barátokra lenne szükségem akkikel suli után vagy hétvégén tudnék "lógni˝ .Szerintetek hogy változtassak ezen?

2015. nov. 25. 21:33
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és 16/F
2015. nov. 25. 21:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Interneten kereshetsz olyanokat akik hasonlóak hozzád és közel laknak. Légy nyitott életben új emberek felé, ne félj idegenekhez odamenni.
2015. nov. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is 16 éves vagyok csak lány,velem is ez a helyzet,csak nekem a suliban sincs senkim,mert nehezen nyílok meg új emberek előtt,félénk vagyok egy kicsit.
2015. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!