Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy meg mentsem a...

Mit tegyek hogy meg mentsem a barátságunkat?

Figyelt kérdés

Elég furán fog hangzani evvel a hosszú történettel bevezetett kérdésem, de légy szíves válaszoljatok rá :) ...

Tehát most fejeztem másfél hónapja a sulit és megyek majd szeptemberbe középsuliba.

Volt egy ovistársam (fiú, én is fiú vagyok) akivel általánosba is egy osztályba jártam és legjobb barátok voltunk...

Mindig én mentem el hozzá vagy ő hozzám.

Jól elbeszélgettünk, sőt még alsóba azt tervezgettük, úgy negyedik környékén hogy majd egy középiskolába megyünk...

De ahogy jöttek a felsős évek jöttek hozzánk 7 en és ez kihatással volt az osztályunk barátságaira, köztük a mienkre is.

Ritkábban jártunk össze, de továbbra is mindig eggyütt ültünk mikor mentünk busszal valhová kirándulni.

Most ez kicsit hülyén hangzik, de jött egy számítógépes játék ami rabjul ejtette a legjobb barátomat.

(Azért nem kezdtem el én is azt játszani mert nekem ez nem tetszett......)

Nyolcadikra szinte már nem is nagyon beszélgettünk, csak néha szünetekbe (de nem volt harag).

Volt egy kirándulás is amin csak hárman voltunk az osztályból, ott ismét úgymond vissza-össze barátkoztunk.

A végén ő más középsuliba megy.

Ez teljesen ki is ment a fejemből, hiszen a nyáron sokat barátkoztam egy úgymond badává alakult kis csapatban.

Teljese ki is ment a fejemből mostmár hogy mi milyen jóban voltunk, csak ma anyukám kérdezte hogy mivel már nem járunk össze már nem is akarok vele barátkozni ?

Akarnék mert sok közös van bennünk de mikor utoljára meg azelőtt voltam nála csak játszotta azt a játékot és alig dumáltunk...

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat ! :)

Hogy mentsem meg ezt a barátságot ?

S.O.S.



2015. júl. 19. 17:47
 1/2 anonim válasza:

Mivel nyár van, próbáld meg kiinvitálni a szabad. Jó idő van és ne a gép előtt ücsörögjön. Az, hogy más középsuliba mentek, nem hiszem, hogy kifogás arra, hogy ne lógjatok együtt.:) Néha akár együtt is játszhatnátok, biztos van olyan játék, amit te is szeretsz. Beszélgessetek, akár interneten vagy focizzatok. Nem tudom sportoltok-e, vagy van-e közös kedvenc sportotok, amit akár együtt is csinálhatnátok így a nyáron, akkor is beszélgettek, meg hülyültök.:)

Nem tudom a fiúknál ilyenkor mi hogy van, de azért remélem tudtam segíteni, így lányként.:) Ha meg nem sikerülne újból olyan jóba lennetek, mint régen akkor ez a barátság egy jó emlék lesz később.:)

2015. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát majd megpróbálom elhívni és megnézem hogy működhet e még ez a barátság...

Csak ilyen melegben mit csináljunk, mert nem akarnánk ilyen 40 fokba kint lenni ? :)

2015. júl. 19. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!