Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék véleményt kérni,...

Viharjáró21 kérdése:

Szeretnék véleményt kérni, hogy hogyan változtassam meg az egyik fiu barátomat pesszimistábol optimistává? Szeretnék segiteni neki minden erömmel de lassan haladok.

Figyelt kérdés
Sajnos ö pesszimista én meg optimista, de azt álitja, hogy csak akkor tud megváltozni, ha valaki jobban szereti öt mindenél. Csak sajnos az emberek itt ahol élek nem birják a pesszimistákat.

2015. dec. 1. 22:54
 1/2 anonim válasza:
Szerintem attól függően hogy mit szeret menjetek el egy meccsre vagy kirándulni vagy amit mindeketten (persze mehettek társasságal is) szervezetek minnél több jó programot és legyetek sokat eggyüt.
2015. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne tedd! Az optimizmus és a pesszimizmus ugyanolyan rossz, sőt, az optimista még rosszabb is, mert ők egy egész kifejlett álomvilágban élnek, ahol minden jó. Ez ugyan úgy rossz. A pesszimisták szintén egy álomvilágban élnek, csak az mégis közelebb áll a valósághoz. Én realista vagyok, ez a legjobb opció. No, nem azért, mert én az vagyok, régen pesszimista voltam és rájöttem, hogy a realizmus a legjobb. Tehát csak hagyjad, ne akard megváltoztatni!
2015. dec. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!