Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy győzzem meg hogy csak...

Hogy győzzem meg hogy csak kettesbe szilveszterezzünk a legjobb barátommal?

Figyelt kérdés

Azt szeretném, ha csak mi ketten lennénk, és nem valami társasággal, de ő szeretne még pár embert, gondolom fél hogy ketten unalmas lenne.

Mivel győzzem meg, hogy csak ketten legyünk? (mindketten fiúk vagyunk)

Köszönöm előre is.



2015. dec. 3. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Húú de meleg van itt. :D
2015. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Mi a problema ha ossze jon a haveri társaság,es nem te leszel a legjobb barátoddal egyedül?


Ez olyan ciki foleg az hogy meg akarod erről győzni!!


Nem értelek komolyan!

meleg vagy?! Mert nagyon ugy fesst a dolog!

2015. dec. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

És miért lenne baj, hogy ha egy jó kis társaság jönne össze, innátok, beszélgetnétek stb? :D Ennyire antiszociális személyiség vagy? Szerintem egy kisebb társaságban még jobban érezhetnéd magad.


És én hogyan győzzem meg a haveromat, hogy igyunk és részegen menjen dolgozni január elsején reggel? :D

2015. dec. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Miért lenne meleg? :D Én is szívesen szilvesztereznék együtt kettesben a legjobb barátommal, de erre sajnos nincs lehetőség sőt, semmilyen formában nem tudnánk együtt szilveszterezni. Szar, de ez van. Én örülnék a helyedben, hogy tudtok egyáltalán együtt, de megértelek egyébként :). Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne vele erről beszélni, ha mindenképp másokkal is szeretné, akkor csak kínos lenne a szituáció és lehet a szilveszterezés is. De ha te mindenképp kettesben akarod és tudod, hogy ilyet kérhetsz tőle lehet egy próbát megér.
2015. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha megmondanám neki, hogy én csak vele szeretnék, szerintem nehezen, de belemenne. Mit javasolnál utolsó, milyen érveket hozzak fel, vagy te mit tennél a helyemben? :)
2015. dec. 4. 20:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak te tudhatod, hogy miért szeretnél konkrétan csak vele lenni akkor, ezek alapján érvelj neki, csak gondold át jól előtte, de mindenképp igazat mondj.

Attól is függ, hogy mennyire veszi komolyan ezt a társaságos dolgot, mert megkérheted komolyan csak erre hivatkozva beszélgetésként, vagy csak simán bedobod egyszer egy beszélgetésbe, hogy nem lehetne-e ketten. Ezt is csak te tudhatod, hogy melyik lenne a jó. Majd írd le hogy ment ha megkéred rá, vagy ha tudok még segíthetek.

2015. dec. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Sajnálom a legjobb barátod. A helyében én már rég elküldtem volna a pi*csába, azt aki ennyire önző módon ki akarnák valaki sajátítani a társaságom.
2015. dec. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, én egyáltalán nem sajnálom. Nem tudod milyen személyiség, én vagyok túl elnéző vele...
2015. dec. 5. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!