Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennyit érne a barátságunk?

Ennyit érne a barátságunk?

Figyelt kérdés

Mostanában valahogy elkezdtek szekálni a barátaim főleg akikkel egy osztályba járok. Pl legutóbb megkértek hogy próbáljam ki a cigit mert annyira gáznak tartják, hogy ha megyünk valahova, akkor mindegyikőjük cigizik csak én nem. Erre másnap az egész osztály előtt lejárattak.

Szoktak elhívni bulizni, de én sosem voltam az a bulizós fajta és ezt ők is tudják. Folyton megpróbálnak rávenni hogy ha már ez az utolsó évünk akkor élvezzük ki, de nekem olyan ritkán van kedvem ilyenekhez hogy szerintük lassan unalmassá válok.

Volt amikor azzal szekáltak, hogy még egy lánnyal sem feküdtem le. Hogy őszinte legyek, még nem érzem rá magamat készen.

Ez csak néhány hónapja lett ilyen, eddig semmi bajuk nem volt velem. Egyszerűen nem értem ezt a hirtelen ellenségeskedést és nem tudom hogy oldjam meg.


18/f


2015. dec. 17. 00:20
 1/5 anonim válasza:
Változnakők is egy másik irányba. Ha szekálnak azért amilyen vagy, és gyökeresen meg akarnak változtatni, akkor nem igazi barátok. Valószínűleg az lesz avége, hogy hanyagolni fognak, nem keresnek, nem hívnak. De ez egyébként természetes folyamat kamaszkorban, amikor havonta változnak a nagy barátok. Ne ragaszkodj hozzájuk görcsösen, meg ne próbálj erőlködni, hasonlók, mert csak gyorsítod a dolgot. De olyanokat se csinálj, amikkel már nem vagy önmagad, nem érzed jól magad.
2015. dec. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Logout99 válasza:
32%
18 eves srac vagy, es nem erzed magad keszen a szexre ? Mit kell erezni egy 18 eves fiunak ahhoz, hogy szexelni akarjon? Nem megbantani akarlak, meg semmi ilyesmi. Csak ez a kijelentes szemet szurt.
2015. dec. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt a problémát leghatásosabban új barátokkal lehet megoldani
2015. dec. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ők nem barátok, engedd el őket, és keress olyanokat, akiknek TE számítasz.


Nekem is addig voltak barátnőim, míg nem arról szóltak a találkák, hogy ők milyen szuperek, én meg mekkora lúzer vagyok, olyasvalaki, aki semmit nem fog elérni a jövőben. Elég hamar leléptem, engem ne minősítsenek, mikor fogalmuk sincs az életemről (úgy értem, nem ők élik, csak hallják), csak okoskodni tudnak.

2015. dec. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég jó barátok voltunk, naponta beszéltünk és egy héten egyszer legalább találkoztunk. Szerintem már túllépett az egészen, de NAGYON befolyásolható ember volt. Sokszor akarata ellenére "kényszerítették" szép szóval találkozóra, ami elég gyorsan ment. Szerintetek bunkóság lenne az, hogy egy jól kitervelt mondókával állok oda (manipulálás), mint hogy csak odaállítok, hogy: "Hát szia, őőő meg akarom beszélni a dolgokat..."?
2016. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!