Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szoktatok irigykedni a barátot...

Szoktatok irigykedni a barátotokra, ha másokkal megy el szórakozni?

Figyelt kérdés

Igen, elég önző dolog. Mert fordított esetben, ha az embernek saját magáról van szó, természetes, hogy azt csinál amit akar:)


Én is tudom, hogy nem korlátozhatok senkit. Meg, hogy az igaz barátság kitart. Mégis van bennem egy olyan félsz, hogy én nem leszek olyan érdekes mint az új haverok akikkel lógni lehet.



2015. dec. 17. 19:36
 1/2 Tirael válasza:

Kedves 1234567 Az van h NINCS 2 Egyforma Ember Ezen a Különös kis Világon.


Vagyis: NEM LEHET A JELENLEGIT PÓTOLNI. (Max Te Lehetsz Hülye és Vétkezz.) érted ugye ?!


3. A Világ Folyton Változik (csak más tempóban)


Köszi

2015. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lili133 válasza:
Persze, én is nagyon féltékeny tudok lenni, bár nem szeretem ezt a tulajdonságomat, de attól még bánt ha mással van a legjobb barátnőm..És ezzel semmit nem tudok csinálni, hiszen nem mondhatom neki hogy mással ne legyen. Annyit lehet tenni hogy megpróbálod elhessegetni a fejedből ezt a gondolatot hogy más érdekesebb lesz neki..
2016. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!