Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
2015. dec. 22. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Te hány éves vagy? Haverjaid vannak?
2015. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Fórumtársak!


A dologhoz van egy negatív és egy pozitív megnyilvánulni valóm.


Ki kell ábrándítani mindenkit, ugyanis barátot nem lehet nekiindulásból keresni, nem olyan, mint ahogy munkát vagy lakást vagy bármit keresek, találok, megfelel, belépek/kiveszem/megveszem/használom stb.


A barátság nem ilyen folyamat. A barátság megtalálja az embert, ha nyitott.


Amit viszont lehet tenni az pont az, hogy nyitottak legyünk. Barátságosak, pozitívak. Legyen önértékelésünk, hogy megérdemeljük a többi ember közeledését. Érdemes ebben elmélyülni. Afféle "meditáció" jelleggel.


DE! Lényeges, hogy az efféle emberi kapcsolatok soha nem pótolhatják az egészséges személyiségképet. Soha nem kompenzálják a rossz önértékelést. Ha rendben vagyunk magunkkal, ha szeretjük önmagunkat, ha önállóak vagyunk, akkor ez egy nagyszerű kiegészítő. De nem szabad függeni tőle.


Remélem segítettem. Sok nehézségen és kínlódáson mentem már keresztül és folyamatosan fejlődöm.


43F

2015. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el ismerkedni. Biztos találsz olyatr akinek hasonló az érdeklődési köre mint neked.
2015. dec. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én leszek a barátod. Írj rám
2015. dec. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gabeszcbr válasza:
CSAK a tetoválós tud valakire írni..
2015. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ha barátokat akarsz szerezni, ahoz szükség van az egészséges önértékelésre és arra, hogy megbízz az emberekben. A kapcsolataid csak akkor mélyülhetnek el ha nyitott vagy és őszinte, de nem érdemes olyan személyekkel összeálni, akik káros hatással lennének rád, hidd el, lesz majd valaki az életedben olyan ember, aki megért. Én is erre várok, és hiszem hogy bekövetkezik 16/L
2016. jan. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!