Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az mit jelent, ha a barátom...

Az mit jelent, ha a barátom megmaszírozta a vállam? Én is fiú vagyok. (A barátomnak van barátjnőe)

Figyelt kérdés
barátok

2015. dec. 26. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem lehet, hogy a barátod ferdejlamu?
2015. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy megmasszírozta a vállad. Egy kedves baráti gesztus, bár ha előtte félmeztelenre vetkőztetett és olajat dörzsölt a bőrödbe, akkor elképzelhető, hogy ráunt a mellekre.
2015. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Azt, hogy két kapura játszik ;)
2015. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha masszőr vagy csak érdekli a dolog s látta rajtad, hogy fáradt vagy és jólesne, lehetett totál ártatlan is.

Persze lehet, hogy nem.

Te ismered, te látod, te érezted, mit hogyan csinált... Rá is kérdezhettél volna, hogy most ezt miért.

2015. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Sokszor előfordul ilyen, szimplán kedvesség.
2015. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
24 éves vagyok, kollégiumban lakom. Nem szoktuk egymást masszírozni a szobatársammal, de azért már előfordult, hogy pár másodperc erejéig megmasszíroztam az ő vállát is, meg talán a barátnőjét is. Nincs ebben semmi, jó barátok vagyunk... Én sem vagyok meleg, még csak biszexuális sem, barátnőm is van. A vállmasszírozás viszonylag intim, de nem szexuális jellegű dolog. Úgy értem, hogy idegenek nem szokták egymást masszírozni, de a jó barátoknál előfordulhat, ilyen értelemben intim de amíg nem kalandozik el a kéz, addig valószínűtlen, hogy szexuális tartalma legyen. Ha rendszeres lenne, vagy más területet is érintene, akkor esetleg. Abba is gondolj bele, hogy masszőrök is masszírozzák a testet nemtől függetlenül.
2015. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

gratulálok a 6-os válaszolónak, amiért nem olyan korlátolt és vak, mint az előző öt


(ja és nem én írtam azt a választ, tehát nem magamat dícsérem, bár a százalékunk megegyezik, és én is 24f)

2015. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt, hogy egy kicsit homofób vagy.

Ez teljesen normális dolog, hogy valaki ilyen szintű testi kontaktust folytat, főleg, ha az illető benne van a masszázs témában. Ha téged ez zavar, mond meg neki. Ha jól esett, kérdezd meg hol tanulta a masszázst.


Ad2. Azért mert valakinek barátnője van, a mai világban nem jelent semmit. Többen qnak férre, mint amennyien születnek!

2015. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!