Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy viszonyultok hozzá ha...

Ti hogy viszonyultok hozzá ha ismeretlenek jelölnek facebookon?

Figyelt kérdés
Létezik olyan hogy valaki csak haverkodni akar-? Vagy mindenképp van hátsó szándéka? mi a véleményetek? nemet és kort is irjatok.
2015. dec. 29. 08:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
vagy elutasítom, vagy elfogadom
2015. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Blade Bone ***** válasza:
Hát ha nincs olyan életfogytos feje, akkor visszajelölöm, nincs semmi olyan nekem facen amit el lehetne lopni, csak pár kép, de azt ismeretség nélkül is el lehet lopni, szóvaal... Egyébként viszont szeretek ismerkedni és ha még normálisan rám is ír valaki, akár facen, akár máshol én szívesen beszélgetek vele. :)
2015. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Firedoom ***** válasza:
Szokoevente egyszer, ha jelöl valaki. Egyszeruen elfogadom es nem foglalkozok vele.
2015. dec. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Megkérdezem, honnan ismerem. Kitűnő memóriám van, eddig akitől megkérdeztem ezt, nem írt többet.
2015. dec. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha épp nincs jó kedvem, akkor elutasítom, vagy akkor is, ha vmi arab, 2200 ismerőssel, akit biztosan nem ismerek. Ha jobb kedvem van, akkor megkérdezem, honnan ismerjük egymást, de erre - ahogy előttem is írta vki - sosem érkezett még válasz. Úgyhogy ezeket is elutasítom.
2015. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Ha abszolút nem rémlik az illető sehonnan, akkor nem jelölöm vissza, ha ismerős a neve vagy az arca, akkor írok neki, hogy mondja már meg, hogy ugyan honnan ismer.

Mondjuk nálam az a helyzet, hogy tényleg csak az ismerőseim vannak bejelölve, van pár csoporttársam meg diákmunkás munkatársam, akik kb. csak a nevemet tudják, na őket nem jelölöm vissza, nincs mit kommunikálnunk egymással.

2015. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 #Nikii ***** válasza:
Nem jelölöm vissza mert nem ismerem és én nem vagyok az a fajta aki gyűjti az ismerősöket
2015. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Na hát az attól függ. Az ilyen Oláh Ferikéket mindig visszajelölöm, de azokat a hülyegyerekeket nem, akik egyből megkérdezik: Jácúúúnk?
2015. dec. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
meg arabokat se :D azok kb kikérdeznek
2015. dec. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!