Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha az interneten barátokat...

Ha az interneten barátokat szeretnék keresni akkor azt hogyan tudnék?

Figyelt kérdés
15/L

2015. dec. 29. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
barátok csak kihasználnak
2015. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Van HD kamod? Akkor irány chatroulette, ott tele van lányok társaságára váró urakkal minden.
2015. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
legrosszabb helyen keresed..
2015. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Videojátékban, közös szórakozással. Legjobb módszer
2015. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Clay Morrow ***** válasza:
52%
Hány 'barátfelkérést' kaptál üzenet formájában eddig?
2015. dec. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Firedoom ***** válasza:

En egy MMOn ismertem meg 2-3 srácot akik valami csoda folytán ugyan abban a varosban laknak mint én. 1000bol, jo ha 1nek van ilyen mázlija, mert többnyire ha osszeismerkedsz egy szimpatikus egyennel az az orszag túloldalán lakik.

Fentebb ajanlottak a chatroulettet, ami valoban jo ha minden masodik probalkozasnal egy faszrazo 200kilos oregurat akarsz latni. En eddig egyszer mentem fel arra az oldalra haverokkal, szórakozásból es 30emberbol egy volt olyan iq szinten, hogy lehessen vele kommunikálni is (egy tanar volt az illeto)

2015. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!