Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elso baráti talalkozasnal...

Elso baráti talalkozasnal hogy "udvozoljem" a fiut? ( lany vagyok)

Figyelt kérdés

Beszélgetek mar sok ideje egy sraccal, 1 suliba járunk, de a suliban csak köszönünk egymásnak.

Tegnap felvetette, hogy mi lenne, ha találkoznánk, belementem, de leírtam neki, hogy csak barátilag.

Azt írta, hogy rendben, o is ugy gondolta.


Szerintetek amikor találkozunk, akkor hogy "udvozoljem"? Vagy elég ha "csak" köszönök neki?


Kutyát setaltatni megyunk.


En 15 eves vagyok, ő 16


Kissé izgulok, pedig nem randi :D Nem is tetszik a srac.


Legyszi segítsetek :)

Ha ti is voltatok mar ilyen helyzetben, akkor leirnatok, hogy nektek hogy sült el a találkozás?



2015. dec. 30. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd adja magát. Látni fogod a fiún, hogy hogy viszonyul, hogy szeretne e puszit adni vagy megölelni. Vagy egyszerűen csak határozott leszel és adsz neki egy puszit, garantáltan nem fog megsértődni :)
2015. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elég a sima köszönés.
2015. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak barátkozni szeretnél vele, akkor elég a sima köszönés, mert a puszit nagyon könnyen félreértheti, és azt hiheti, hogy te többet akarsz.
2015. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!