Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Első találkozásnál megölelhete...

Első találkozásnál megölelhetem a lányt?

Figyelt kérdés

Kettesben még nem találkoztam vele kifejezetten, és mivel szülinapi ajándékot is vinnék neki, átadás után megölelhetem?

Vagy ez még sok így egyből?



2015. szept. 3. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha hagyja magát miért ne.
2015. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gnoomage ***** válasza:
A lánytól függ, nekünk csak úgy haveri körben is volt több lány akivel egyből pusziszkodtunk.
2015. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ölelés, puszi teljesen rendben van.
2015. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Persze :) Én boldog lennék, ha megölelne életem szerelme. Az ölelés amúgy sem csak szerelmet, hanem a szeretetet is kifejezi.
2015. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és szerintetek csak úgy megöleljem, vagy ilyen "lazább" hangnemben megkérdezzem tőle hogy megölelhetem-e?
2015. szept. 3. 20:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem barátom anno azt is megkérdezte hogy megcsókolhat-e, aminek nagyon örültem, szóval lehet megkérdezheted. :) Előbb figyelj, hogy hogy látszik, nyitott-e ölelésre, aztán ha nem tűnik úgy, akkor kérdezz rá. :)
2015. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én személy szerint nem szeretem, amikor megkérdezik tőlem, hogy megölelhetnek-e vagy adhatnak-e puszit. Ha nem nyitott rá az úgyis fel fog tűnni. Sok lány jobban szereti ha magabiztosságot lát egy fiún ilyen szempontból.


Csók megkérdezése másik kategóriába esik, ott aranyos tud lenni ha megkérdezik előtte :)


Összesítve: nem érzem soknak. Nyugodtan öleld meg.


17/L

2015. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azta k.....


Én azt olvastam,hogy Első találkozásnál megölhetem a lányt?

Majdnem megkérdeztem,hogy miért akarod megölni :DDDDD



Amúgy ajándék után persze,puszi és ölelés :)

2015. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy ölelést miért kéne megkérdezni? :) mindenkinek jól esik akárkitől kapja, ez a szeretet jele.
2015. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és én úgy vettem észre hogy a közvetlen Fiúk általában ha egy fiú megölel akkor magabisztosága nekem szokott tetszeni és általában 10 lányt megkérdezném 8 egyet értene velem de ne kérdezd meg az olyan erőltettet
2017. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!