Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért reagálhatott így az...

Miért reagálhatott így az egyik fiú barátom, arra hogy összejöttem valakivel, ha anno ő utasított vissza?

Figyelt kérdés

Még középiskolába lettünk barátok, illetve én mintha kicsit többet éreztem volna iránta akkor, de ő azt mondta, hogy csak barátként tud rám tekinteni. Én ezt el is fogadtam, azóta is ugyan úgy jártunk abba a baráti társaságba, tehát haverok maradtunk. És most összejötem egy sráccal, egyébként ez az első kapcsolatom. Na és pont egy ilyen kis baráti összejövetelen voltunk, és vittem az újdonsült barátomat is, most mutattam be nekik, és amennyire izgultam, hogy hogyan fogadják majd, annyira kedvesek voltak vele. De tényleg, kivéve egy embert, ezt a srácot, aki ugye visszautasított. Egész este érződött az a feszültség, ami köztük volt, és a többiek is rászóltak már, hogy ne viselkedjen így. Tehát tényleg ritka bunkó volt, már nekem égett a pofám. Szóval ha nem tudnám, hogy nem, akkor azt hinném, hogy féltékeny, dehát anno ő mondta, hogy maradjunk inkább a barátságnál.

Ezért nem értem ezt a viselkedést. Hátha van itt valaki okosabb, szerintetek mért csinálhatta ezt? Olyan kellemetlen volt nekem. Azon is gondolkodtam, hogy fölhívom és igenis számon kérem rajta, és hogy kérjen bocsánatot.


L/20



2015. dec. 30. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Bántja valószínű a tyúkszaros önérzettét, hogy már nem érdekel téged. Hogy miért, az rejtély.
2015. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azóta változhattak a dolgok! Na, azóta beszéltél vele?
2016. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, beszéltem vele, és kérdeztem is, hogy miért kellett ilyen bunkó parasztnak lennie egész este, és azt mondta, hogy ő nem is volt bunkó, csak nem volt neki szimpi a srác, de azt már nem tudta megmondani, hogy mi is volt a baja vele, mert ő aztán nem ártott neki...És mondtam neki, ha legközelebb ilyen lenne, akkor légyszíves viselkedjen normálisan. És azt mondta, hogy ne aggódjak, ha legközelebb tudja, hogy jönni fog ő is, akkor inkább otthon marad.
2016. jan. 1. 13:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Féltékeny.
2016. jan. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

19 éves férfi (ha úgy tetszik fiú) vagyok, de elmondhatom, hogy én is éreztem valószínűleg, amit a srác érezhetett. Én is tudtam az egyik legjobb barátnőmről, hogy tetszettem neki, igazából én is belegondoltam pár napig ,hogy mi lenne, ha, de inkább abba maradtam, hogy többet ér a barátság, hiszen szerelemnek semmiképp nem mondtam volna, egyszerűen csak nagyon kedveltem.

Lényeg a lényeg, én már azóta kapcsolatban vagyok, és az ő egyik legjobb barátnője lett a barátnőm. Állítása szerint egy időre mindkét legjobb barátsága meggyengült, mivel mi összejöttünk. Ő is ugyan úgy fogadta a kapcsolatunkat, mint az említett barátod, azzal a különbséggel, hogy mondjunk bunkó azért nem volt. Egyedül rajta nem látszott a baráti körünkből, hogy tényleg örülne nekünk. Pedig mikor még kialakulófélben voltunk a barátnőmmel szorított nekünk, de úgy tűnik, mikor felfogta, hogy hogyan fognak változni a dolgok nem örült már neki annyira. Ezt a problémát nehéz is volt áthidalni, mert gyakorta úgy érezte, hogy nem foglalkozunk vele, féltékeny lett, és még inkább igényelte a társaságomat. Én sokszor kihívtam és nagyon örült neki.


Mostanra ő is barátkozik más fiúkkal, és amennyire szeretném a boldogságát, úgy tartok is tőle, hogy majd ha lesz valakije, akkor már nem lesz ugyan az a kapcsolatunk. Nem fogunk kimenni annyit sétálni, nem velem beszéli már meg a legfontosabb dolgait, és nem én leszek a legfontosabb személy az életében. Talán ha azt mondom, hogy úgy szeretem mostanra, mintha a húgom lenne, megérted(titek), hogy miért féltem én is kicsit.

2016. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#utolsó

Egy olyan jellegű fiúbarátért, mint amilyen te vagy, minden lány a Föld közepéig kaparna:)

2016. ápr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!