Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Facebookon miért jelölnek be...

Facebookon miért jelölnek be az emberek, ha nem is ismerem őket?

Figyelt kérdés
Általában egy-két ember szokott bejelölni két-három naponta, akikkel van közös ismerősöm, de nagyon kevés ember van a facebookomon és ők úgymond közeliek. Így nem félek például megosztani a gondolataimat, dolgaimat néha velük. De mindig, amikor bejelöl valaki, komolyan mondom, hogy már rettegek! Mert vannak dolgok, amiket egyszerűen nem akarom, hogy lássanak, és akkor még külön be is kell állítanom. Legfőképp nem szeretnék csetelni és információkat megosztani magamról. Mellesleg szinte már látom rajta, hogy úgy sem lenne közös témánk...(Egyébként lány vagyok, és egyértelműen fiúkról van szó)Nem vagyok benne semmi olyan ismerkedős csoportban...Nem akarom visszaigazolni, mert egyszerűen nem ismerem őket. Ha pedig nem jelölöm vissza, akkor meg úgy érzem, hogy bunkó vagyok és ezen rágom magam. :D . Nincs sok minden kinn, csak néhány poszt, az is tulajdonképpen külföldi hírek. Titeket is be szoktak jelölni ismeretlen emberek? Hogy kezelitek? Egyszerűen visszajelölitek minden aggodalom nélkül? Egyébként tényleg nem lenne baj, ha tudna pár értelmes sort írni, hogy miért jelöl be. Ha látom, hogy normális, kedves ember, szerintem visszajelölném, de így nem. Nem idegesít másokat ez? :D

2016. jan. 2. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Szép vagy, ennyi. Engem nagyon ritkán jelölnek, mert átlagos férfi vagyok, azokat vissza szoktam igazolni. A helyedben én sem tenném, vagy a visszaigazolás előtt rákérdeznék üzenetben, hogy mit akar.
2016. jan. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Közben rájöttem, hogy van egy olyan opció, hogy le lehet venni azt az "ismerősnek jelölöm" gombot, lehet, hogy az lesz a vége, vagy egyszerűen megpróbálom figyelmen kívül hagyni. Egyébként én is átlagos kinézetű lány vagyok, de talán azért jelölnek be, mert olyan "mosolygós" vagyok a képen. Mindenesetre köszönöm a választ! :)
2016. jan. 2. 23:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mindenkit visszajelölök, ha nem tetszim meg nem irok vissza
2016. jan. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Clay Morrow ***** válasza:

Mert nő vagy és nagy valószínűséggel vonzó vagy.

Pl. egy jó barátom barátnője születésnapom alkalmából felköszöntött a facebook-on és közzétett egy közös képet.

Erre mikor legközelebb beszéltem vele kérdezte, hogy ismerem X, Y-t? Mert bejelölték. Megjegyzem ő külföldön él, de ÉRTED: soha nem is találkoztak, valószínűleg nem is fognak, de "jaj láttam Z-nek ismerőse és jól néz ki, há' bejelölöm". Sőt ez engem idegesít.

Húgom barátnői, és barátaim kistesói meg húgai jelölnek be ezerrel de figyelmen kívül hagyom. Sőt mikor már túl sok akkor kinyomom az összeset. Az illető úgy sem fogja tudni, hogy úgy hagytam az igazolást vagy elutasítottam. (Kivéve ha lesi a profilomat)

2016. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én kommenteltem egy oldal posztjához, utána kb. vagy 9-en bejelöltek, meg írogattak, de persze senkit nem igazoltam vissza, mert ismerkedni sem szeretnék.. szíved joga kit igazolsz vissza és ez miatt ne legyen lelkiismeret-furdalásod! :-) A Facebook nem csak arra való, hogy legyen 600 ismerősöd.. :-) Én nem foglalkozom vele. Vagy szimplán elutasítom vagy úgy hagyom. Úgy cselekedj, ahogyan Neked jól esik!


21L

2016. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy olyat talán még megpróbálhatsz, hogy a profilképed láthatóságát csak az ismerőseidnek hagyod meg. Vannak hátrányai a dolognak, de kitudja. (1# vagyok)
2016. jan. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordul ilyen, hogy bejelölnek ismeretlenek de nem írnak semmit. Nyílván ismerkedni akarnak de én nem akarok velük, ezért nem igazolom őket vissza majd elfelejtem és úgy marad. Kicsit bunkónak érzem magam én is ilyenkor de ha ő sem írt semmit csak bejelölt akkor felesleges, hogy lelkiismeret furdolásunk legyen :) (legalább írhatna pár sort tényleg...)
2016. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Fogadd el őket,majd ha két napig nem írnak semmit,ergo csak azért jelöltek,hogy egyel több ismerősük legyen akkor töröld.A többségüknek fel sem fog tűnni.
2016. jan. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azért jelölnek mert tetszel nekik,vagy azért hogy több ismerőse legyen,mert sokan ezzel játszák az eszüket hogy mennyi ismerősük van!Szerintem ilyen jelentéktelen dolog miatt nem kellene idegeskedned,inkább menj el moziba,vagy szervezz közös programot a barátaiddal,pl kirándulás,séta a parkban állatsimogató stb vagy sportolj valamit.Ha meg annyira zavar akkor meg regisztrálj ki onnan,úgy sincs semmi értelme a kockulásnak.Csak elpazarlod az idődet vele,miközben hasznosabb dolgokat is csinálhatnál.
2016. jan. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!