Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hiányzik a netes barátom, mit...

Liliana21 kérdése:

Hiányzik a netes barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy netes barátom, akivel másfél éve napi szinten beszélünk. Úgyis mondhatnám, másfél éve elkezdtünk beszélgetni, és azóta non-stop.:D Nagyon jóban lettünk, mindent tudunk egymásról. Én németországban lakom kicsit több mint egy éve, de ahol előtte laktam/a magyarországi lakcímem kb 20 km-re van a srácétól. Sokat beszéltünk arról, hogy milyen jó lenne találkozni, mindig mondta, hogy egymás nyakába ugranánk, stb..de valahogy fura volt. Most itt volt a tökéletes alkalom a találkozóra, de mindig késleltette a válaszadást, végül előtte este azt mondta, hogy nem. Azóta nem beszéltünk. Legjobb barátnőm szerint nem arról van szó, hogy nem akar, hanem arról, hogy fél találkozni velem.

Nagyon megharagudtam,és a büszkeségem miatt nem írok neki, de szörnyen hiányzik,folyton rajta agyalok. Mit csináljak? Vagy szerintetek mi lehet az oka ennek az egésznek?

(Eddig egyszer volt olyan, hogy összevesztünk, akkor kevésbé komoly dologról volt szó, és Ő írt nekem 5 nap után. Most ez a 7. nap, mióta nem beszéltünk)



#hiány #netesbarát #fiúlánybartság
2016. jan. 5. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Fél.Lehet nem magát mutatta ha küldött képet vagy ilyesmi.Velem már megesett.
2016. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szinte minden nap küldött snapchaten képeket,videókat.. 100%, hogy magát mutatta:/
2016. jan. 5. 21:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom.Ha nagyon szép vagy lehet berezelt.Gondolom nem barátként gondol rád.
2016. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Annyira szép azért nem vagyok..:D

Nekem Ő az egyetlen fiú barátom, neki viszont van vagy 10 lány barátja, szóval nemhiszem, hogy erről lenne szó, de azért köszönöm:)

2016. jan. 5. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor milyen szép vagy?:)


Figyelj férfi és nő között nincs barátság.Nekem sántít a dolog...Pasivava!?!?Nem fikázni akarom csak fura.

2016. jan. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

én speciál egyáltalán nem látom magam szépnek, ő azt mondja hogy az vagyok, de nyilván csak mert szeret (barátilag), és kedves akar lenni.

hááát,neki tényleg van 5-10 elég közeli lánybarátja:) és azt is megosztotta velem kb 1 éve, amikor az egyikbe szerelmes volt :D

2016. jan. 5. 23:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a sejtésem, mint a hármasnak. Szerelmes beléd, és berezelt az élő találkozótól.
2016. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!