Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan sértődtem be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem be?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt írta csak akkor alszik velem, ha veszek neki egy pizsamát Karácsonyra. Viccből írta, de én nem vettem a lapot. Szerintetek is vicces az ilyen férfitársaim? És még ő van megsértődve, hogy nem úgy értette. Hívogatott telefonon, de nem vettem fel neki, mert nem akarok vele beszélni.
2015. nov. 12. 19:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen jogosan. Ne molesztáljon már egy kisfiut!!!!
2015. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Nem volt jogos. Kérj bocsánatot tőle!
2015. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Barátnő, de csak mint barát. Ti megvennétek neki egyetlen találkozás után mindent?
2015. nov. 12. 19:15
 4/22 RRR ***** válasza:
93%

még nem nőttél fel a feladathoz


attól függ mit hozna a tali:DDDD

2015. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Ha egyszer találkoztatok, akkor hogy lehet a barátnőd? Sehogy. Ha akarsz vele beszélni, akkor beszélj, ne ellenkezőképp viselkedj.
2015. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Én meg visszaválaszoltam volna kapásból neki: "Arra nem lesz szükséged. :]"


Fatökű vagy kisfiam. Ez az igazság. A nőket farkalni kell, nem megsértődni rájuk. :]

2015. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Farkald 300 km-ről te barom. Ennyi hülye választ komolyan...
2015. nov. 12. 19:24
 8/22 anonim ***** válasza:
72%

1. tippem: A kérdés fake.

2. tippem: Tiéd az idei Darwin-díj.


Üzenem a barinődnek, hogy vettem neki pizsamát, jöhet hozzám aludni! ;)


20/F

2015. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 RRR ***** válasza:
de hisztis itt valaki....
2015. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

enyhén célozgatott arra, hogy ágyba bújna veled. (persze miután látta, hogy ez neked nem okés, meg nem vicces, egyből viccként titulálta..) Egyébként rohadtul félreérhetően fogalmaztál, nem véletlenül gondoltak arra, hogy párkapcsolatról van szó..


Viszont.. Ha te ennyire búvalkúrogatott ember vagy, akkor ne várj sokat más emberektől se, csak olyat, hogy a sablontémákról beszélgessetek szépeket fapofával vagy facen keresztül..


Az hogy hívogatott telefonon azt jelenti, hogy fontosnak találja tisztázni az ügyet, tehát nem akarja hogy rosszban legyetek, így hát biztos lehetsz benne, hogy kedvel..(akár barátilag akár máshogy..)

2015. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!