Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőmmel kezd nagyon...

Barátnőmmel kezd nagyon különbözővé válni az életritmusunk, ez hosszú távon okozhat barátság romlást?

Figyelt kérdés

Én dolgozok 8-16:00ig fél 5 re érek haza,elintézem a dolgaim,kb 6 után ráérnék.Ő meg pont 6-7 fele megy el párjával,vagy épp csinál programot hajnal 4-5 ig is fent vannak.Másnap persze tök fáradt. Egyik szombaton úgy volt megyünk bulizni,de lemondta,mert hogy ő sokáig volt fent,fáradt álmos. Rendszerint ha nem a párjával van akkor már 9 fele elmegy aludni.Megint csak nem tudunk találkozni,beszélgetni.


Egyre kevesebbet találkozunk,párja a zenei ízlésést eléggé megváltoztatta,ami nem tetszik annyira,nekem is változott a zenei ízlésem (ez neki nem tetszik) totál ellentétes már ez.


Eddig szeretett discoba járni,most már semmi disco csak beülős, de én meg nem szeretem a beülős helyeket. Ha iszogatok,szeretek táncolni,utóbbira helyen nincs annyira erre lehetőség.


Úgy érzem kezdünk szépen lassan eltávolodni.


Én semmiképpen sem szeretném megszakítani a barátságot,fontos személy számomra. De félek,hogy a sok különbség szépen lassan elfogunk távolodni :/


2016. jan. 9. 23:31
 1/5 A kérdező kommentje:
*sok különbség miatt
2016. jan. 9. 23:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvasd vissza a krédésed és megkapod a választ. Amúgy ha emg oylan rettentő fontos lennél neki, nem lenne fent állandóan a csávójával reggelig, elmenne veled bulizni meg úgy alaphangon csinálna vaeled programot. Szerintem nem akarod beismerni, de ez már így nem barátság.
2016. jan. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy ennyire eltávolodtatok egymástól. Velem is volt ilyen, de akkor megmondtam neki hogy úgy érzem elveszítjük egymást lassan, apránként. Azóta mindketten jobban igyekszünk közös programot, érdeklődési kört találni. Nálatok is mindkettőtöknek kell lépni ha meg akarjátok menteni a barátságotokat.
2016. jan. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából amire rájöttem a párja is hibás,hiszen állandóan étteremben,meg szállodákban foglal le helyet barátnőm tudta nélkül!! Barátnőm meg nem fogja vissza mondani,ha már le lett foglalva ki lett fizetve stb. Múltkor se volt kedve menni,mert fáradt volt,mondom hát ne menj.Annak nincs értelme ha rossz kedvvel fáradtan mész. De hát nem teheti meg stb stb.. :/
2016. jan. 10. 16:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Már kb 1,5 hete nem volt 1 óránk arra,hogy beszéljünk sok családi dolog is össze jött neki. Képtelen vagyok vele beszélni erről. Ez így nagyon nem tetszik nekem. Azért 1,5-2 hétben 1x egy fél órát se tudunk beszélni még telefonon sem...
2016. jan. 10. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!