Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék vele kibékülni?

Hogyan tudnék vele kibékülni?

Figyelt kérdés

van egy lány osztálytársam, őt tekintem a legjobb barátomnak pedig fiú vagyok. nagyon sokat köszönhetek neki, rengeteget segített nekem eddig. most az én hibámból összevesztünk. nekem rossz kedvem volt, egy komolyabb baj érte a családomat és amiatt. ő meg odajött kérdezősködni, én meg csúnyán elküldtem. 3. hete hogy nem beszélek vele. azóta ő is mondott olyanokat amik nekem rosszul estek, de tudom, neki van igaza. de mégis hiányzik, és szeretnék vele kibékülni. mégis mit tudnék mondani hogy szóba álljon velem újra? sajnos olyan rossz természetem van, hogy ha rossz kedvemben vagyok, nagyon csúnyán trágárul el tudom zavarni az illetőt. de mégis olyan rossz így egyedül.

18/f


2016. jan. 14. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom eszedbe nem jutna magatól azt mondani, hogy sajnálom...
2016. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezdésnek érd el, hogy figyeljen rád annyira, hogy bocsánatot kérhess. Utána meg érdemes lenne elmondanod neki azt, amit ide leírtál. De ha tényleg a legjobb barátod, akkor ismernie kellene annyira, hogy tudja milyen vagy és hogy valószínűleg nem gondoltad komolyan, amikor ráförmedtél. Remélem sikerül kibékülnötök!
2016. jan. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte és érzelmes, ez utóbbi nagyon fontos. Írj egy kisebb regényt akár, és küldd el neki, akár írásos formában neten. Te nagyon szereted őt, nem gondoltad komolyan, és sokat jelent neked. Komolyan mondom az a legnagyobb baj az emberekkel, hogy félnek olykor komolyabb érzelmek után nyúlni. Ha lányról van szó, ő emiatt nem fog kigúnyolni. Ha ezek után is neheztel rád, akkor viszont sosem volt igaz barátod.
2016. jan. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!