Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy csinálhat ilyet egy...

Hogy csinálhat ilyet egy barát, miért tette ezt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, már gyerek korunk óta ismerjük egymást. Megismerkedtem egy sráccal, találkozgattunk párszor, nagyon szimpatikus volt. Ez a barátom egyik nap rendezett egy kis összejövetelt a lakásán, kérdeztem, hogy vihetem-e ezt a fiút is. Azt mondta ki van zárva, ő oda be nem teheti a lábát. Kérdeztem miért, hisz nem ártott neki, azt mondta azért, mert nem szimpatikus neki. Jó, ráhagytam. Legközelebb elmentünk iszogatni valahova, oda már "jöhetett" velem ő is, és mikor a fiú barátom meglátta, tök hangosan beszólt, hogy "ha tudom, hogy ő is jön, inkább otthon maradok". Aztán meg egész este ilyen bunkó volt vele, de csak ő, a többiek aranyosak voltak vele. Velem is tiszteletlenül viselkedett, miután már ivott kicsit, az asztal alatt a combomat fogdosta, meg egyszer a fenekemet is. Aztán mikor indultunk ha, ez a srác a búcsúzásnál kijelentette, hogy neki ez így nem fog menni, ne folytassuk, ő nyert (mármint a fiú barátom). Én köpni nyelni nem tudtam, azt se tudtam miről beszél, csak néztem magam elé, miközben ő elsétált. Aztán nagyon dűhös lettem erre a fiú barátomra, ő rontott el mindent. Szerintetek miért tette? Hogy lehet ilyen egy barát? Vagy az ilyen nem is barát?


L/19



2016. jan. 14. 23:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, mi bajotok lenne egymással? :)
2016. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!